[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Abim birde şimdi fark ettim söylemek istedim yüklenen resimler attachment olarak yüklenmiyor ve ziyaretçiler de net görüyor. Yani xf deki diğer resimler gibi olmuyor.

Hocam bu eklentının amacı xenforada ayrılmadan baska yazılıma resımlerı yuklemek.

oyuzden resımlerın xenforo gozukmemesı normal.

1.0.2 surumunde dosya ekleyı kapatsan bıle resım ekle butonu acık kalır.

Öncelikle eklenti ile yapılmak istenilenleri tek tek açıklayıcı bir şekilde ifade edebilirseniz bu doğrultuda yapılabilir işlemleri tekrar gözden geçirebiliriz. Bu durumda her kullanıcı farklı şeyler talep etmekteler. Lütfen taleplerinizi ve yapılmasını istediğiniz düzeltmeleri açıklayıcı bir biçimde madde madde dile getiriniz.

Sizin yoğunlaştığınız tek bir eklenti dolayısı ile size karmaşık gelmeyebilir ama bizler için durum biraz farklı. Her bir müşteri ve özel talepler destek konuları vs derken gözden kaçırabiliyoruz. Birde bunun üstüne anlaşılması zor açılan konular olunca tam bir muamma olmaktadır.

Bu vesile ile sizlere yardımcı olabilmemiz adına her iki taraf içinde doğru yol bu olacaktır.

XenTR resimleri ayrı bir sunucudan sunacağım bunun için bu eklentiyi kurdum normal kullanıcıların dosya ve resim eklememesi için grup izinlerinden bu özelliği kapatıyorum. Ama bu eklenti ile gelen resim ekle butonu da kayboluyor. Ben kaybolmasını istemiyorum. Sota adlı arkadaş emin konuşuyor ama kullanması gereken kelime şuydu açık kalır değil açık kalması gerekiyor demeliydi çünkü buton kayboluyor işte. Ama herkes her şey den emin gibi konuşuyor ben bin de bin emib olduğun konuda bile emin konuşmazken olanilir veya böyle biliyorum derken insanların bu denli her şeyden emin konuşma açıkcası sinirimi bozuyor.

imzamda forumumum adı var. üye ol kontrol et .!!!

daha bu eklentının e bıle ortada yok iken, xenforo d manuel sablon duzenlemerıyle chevereto yazılımıyla beraber 2 yıldır kullanıyoruz.

20000 aşkın fotoğraf yüklenmiş sorunu biraz kendinizde arayın.

imzamda forumumum adı var. üye ol kontrol et .!!!

daha bu eklentının e bıle ortada yok iken, manuel sablon duzenlemerıyle chevereto yazılımını 2 yıldır kullanıyoruz.

Abi yalan mı atıyorum o zaman ben evet ben bu durum da ******* oluyorum o zaman abim gözükmüyor işte ya yalana borcum mu? var Allah aşkına.

Abi yalan mı atıyorum
Bilemem.!

rrrr.png

Arkadaşlar burası tartışma değil destek alanıdır. Daha önce üstteki mesajımda da bildirdiğim gibi eklentiye ait talepleri maddeler iseniz bu konuda yapılması gerekenler yapılabilir.

Lütfen burada karşılıklı anlayış içerisinde birbirimize destek olalım.

Screenshot burada ki resim yeri diyorum abim o dosya ekle butonu image host eklentisi ile kaldırılıyor ben buradaki resim yüklemeyi de kaldırmak için grup izinlerinden dosya yükleme iznini kaldırınca image host eklentisinin butonuda dahil resim yükleme butonuda dahil dosya ekleme butonuda dahil hepsi gidiyor demek istediğim bu.

Şuan bu kullanıcı izinlerinden dosya ekleme açıkken
Screenshot Screenshot

Bu da kapalıyken
Screenshot Screenshot

Şimdi anladın mı? canım abim ne demek istediğimi yani dosya ekle butonu kalksada orada ki resim yükleme yeri açıkken benim diğer resim yükleme butonunun anlamı yok kullanıcı keyfine göre bi birini kullanır bi birini

robotikforum eklenti planlandığı gibi çalışmaktadır. Harici bir durum değil yani. Genel grup ayarlarından dosya eklemeyi iptal ederseniz doğal olarak işlev görmeyecektir. İkincil kullanıcı grubu izinleri gibi değerlendirin.

Yani ben bunu soruyorum işte ben dosya ekle ve resim ekle bölümü kalksın sadece sizin eklentinin resim ekle butonu kalsın diyorum. Ayrıca bir şey fark ettim ben deneme amaçlı resim yüklemiştim cdn üzerinden ve normal yüklenen resimler gibi büyültme küçültme olmamıştı. Ama Sota adlı arkadaşın eklediği resim de url üzerinden ama büyültme küçültme oluyor. Yani modal ile açılıyor. Bunun sebebi nedir?

XenTR I have found one bug, If we set permissions Upload attachments to posts to NO then Upload images button does not showing. Please can you give compatible update?

Quick Jump
2,624Konular
12,457Mesajlar
1,431Kullanıcılar
brenanSon Üye
Geri