[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Eklentiyi hangi sitenize kurmuşsanız onun bilgilerini gönderin. Resim siteniz ile bir işimiz olmayacak çünkü. Ama şu anda tamamlamamız gereken bir kaç iş müşterinin var bitirince bakarım.

<script async src="//resim.flatkolik.net/sdk/pup.js" data-url="https://resim.flatkolik.net/upload" data-auto-insert="bbcode-embed"></script>

bu kodu PAGE_CONTAINER sablonunda

</head> kodunda once yapıstır.

</head> kodu 62 satırda olur genellıkle.

FarkHosting

Teşekkürler hocam şu an eklentiyi indiremiyorum mesaj sayısı yetersiz olduğu için, yeterli mesaj sayısına ulaşınca indirip bakacağım.

Eklentiyi hangi sitenize kurmuşsanız onun bilgilerini gönderin. Resim siteniz ile bir işimiz olmayacak çünkü. Ama şu anda tamamlamamız gereken bir kaç iş müşterinin var bitirince bakarım.
<script async src="//resim.flatkolik.net/sdk/pup.js" data-url="https://resim.flatkolik.net/upload" data-auto-insert="bbcode-embed"></script>

FarkHosting
İlginize teşekkür ederim eklentiyi indirme fırsatını bulunca indirdim ve admin.php?template-modifications/ linkinden başarılı bir şekilde kendi sitem ile değiştirdim.

Evet eklentinin çalışma mantığı bu şekildedir ancak böyle eklendiği taktirde her alandaki editör alanına eklenir. Ayrıca yeterli izinlere sahip olmayan kullanıcılar da göreceklerdir.

Evet eklentinin çalışma mantığı bu şekildedir ancak böyle eklendiği taktirde her alandaki editör alanına eklenir. Ayrıca yeterli izinlere sahip olmayan kullanıcılar da göreceklerdir.
Aynen şablon değişikliği alanından yaptım bende yani özel konuşma şablonu, konu cevaplama, birde konu açma şablon değişiklikleri var orada.

Aynen şablon değişikliği alanından yaptım bende yani özel konuşma şablonu, konu cevaplama, birde konu açma şablon değişiklikleri var orada.
Benım adım hıdır elımden gelen budur :D Eklentının fazladan opsıyon sunması tabıkı tercıh sebebı.

FarkHosting
Benim kullandığım xenith temasının PAGE_CONTAINER şablonunda </head> tagı yok. :sick:

Emeğinize Sağlık. Teşekkürler.

FTP Alanımda tam 9 GB resim vardı. Galeri sistemini kaldırdım 7 GB'ye düştü çok şükür. Ama bu boyutta çok fazla maalesef.
Siteden resimleri silme süresine baktım, asla resim silmiyorlar kalıcıymış bu çok güzel :)

XenTR kullanıcımız, [XTR] Image Hosting için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1

Bu sürüm ile artık sadece imgyukle.com sitesine bağlı kalmayacaksınız. Chevereto yazılımını kullanan tüm siteler için sadece javascript ve dosya yolunu girerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3399

Standart olarak yine imgyukle.com ayarlıdır ancak tercihinize göre uygun site yolunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Not: Dikkat etmeniz gereken bir husus resimde...

Güncellemenin devamını inceleyin...

XenTR abi yeni güncellemeyi kurayım mı? Daha sağlıklı olması açısından? Benim eklentiyi sen ayarlamıştın.

@@XenTR abi yeni güncellemeyi kurayım mı? Daha sağlıklı olması açısından? Benim eklentiyi sen ayarlamıştın.
Senin sitenin yolunu göre yapmıştım zaten. Senin için şu aşamada gerek yok. Eğer başka bir alana kurmak istersen o zaman bu sürümü kurarsın. ;)

eklentıyı yukledım ancak soyle bir sorunum var uye gurubu ızınlerınden uye dosya yukleyebılsın mı secenegıne ızın verırsem sorun yok ama bu kezde xenforonun kendı dosya yukleme yoluda acılıyor ılgılı uye grubuna.

ben sadece resım yuklesın ıstıyorum onuda bu eklentı aracılıgı ıle yapsın ıstıyorum yanı ılgılı uye gurubu dosya yukleyemesın. bunu nereden yapıcam ?

eklentıyı yukledım ancak soyle bir sorunum var uye gurubu ızınlerınden uye dosya yukleyebılsın mı secenegıne ızın verırsem sorun yok ama bu kezde xenforonun kendı dosya yukleme yoluda acılıyor ılgılı uye grubuna.

ben sadece resım yuklesın ıstıyorum onuda bu eklentı aracılıgı ıle yapsın ıstıyorum yanı ılgılı uye gurubu dosya yukleyemesın. bunu nereden yapıcam ?
Orada yer alan izin XenForo yerleşik dosya yükleme izinleri ile alakalı değildir. Resim yükleme butonunun ilgili kullanıcı gruplarına gösterilerek kullanılması ile ilgilidir.

Orada yer alan izin XenForo yerleşik dosya yükleme izinleri ile alakalı değildir. Resim yükleme butonunun ilgili kullanıcı gruplarına gösterilerek kullanılması ile ilgilidir.

oradan ızın verdım zaten onda bi sıkıntı yok dosya yuklemesını yasakladıgımda resımde yukleyemıyor ondan bahsedıyorum.

Quick Jump
2,628Konular
12,461Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri