[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Bak bu hiç aklıma gelmemişti.
rock.gif

<xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([x, y])}}">
<xf:css>
.button--icon--attach {display: none !important;}
</xf:css>
</xf:if>

bu kodu tam olarak nereye ekleyecegım ? x y yazan yerlere ılgılı uye grubunun ID sını yazacagım sanırım ?

<xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([x, y])}}">

bu kodu tam olarak nereye ekleyecegım ? x y yazan yerlere ılgılı uye grubunun ID sını yazacagım sanırım ?
extraless sablonune eklemelısın

aynen x,y,z seklınde cogaltabılırsın. Uye grubu ID numarasını yazacaksın.

extraless sablonune eklemelısın

aynen x,y,z seklınde cogaltabılırsın. Uye grubu ID numarasını yazacaksın.

admin.php?user-groups/administrator.3/edit

yani admin uye grubu ıd si 3 oluyor. moderatorlerın kıde 2

<xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([3,2])}}">

bu sekılde ekledım cıkmadı dosya yukle butonu :/

<xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([2, 3])}}">

bu sekilde eklemirsin

1050. satırı komple sil

Extra.less şablonu bu fonksiyonu sevmeyebilir. O yüzden şablonun kendi içinde uygulanabilir.

Yeni bir seçenek ile artık hangi kullanıcı gruplarının ekli dosyaları göremeyeceği seçeneği eklenmiştir.
1583514943293.png

Şu anda kontrolleri sağlıyorum. Test sonrası yayınlarım. ;)

XenTR kullanıcımız, [XTR] Image Hosting için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.2

Bu güncelleme yeni bir seçenek eklenmiştir. Bu seçenek sayesinde belirlenen kullanıcı grupları için dosya ekleme butonunu gizleyebilirsiniz. Bu sayede sadece resim yükleme seçeneği etkin olarak belirlenen sunucuya resim yükleme işlemi gerçekleştirken sistem sunucusuna izin verdiğiniz kullanıcı grupları dosya ekleyebileceklerdir.

Ekli dosyayı görüntüle 3418

Güncellemenin devamını inceleyin...

Osman Ağa eline sağlık bomba gibi olmuş.

Seni başka bir sunucu işinden kurtarmış oldu sanırım. İşini görmüşse ne ala... ;)

Güncelleme için çok tsk ederım. şimdi bir efsane oldu işte :) yalnız kucuk bir sorunum var bu update onrası resim yuke yazısı upload ımages olmus tema da ve dıl paketınde detaylı sekılde aramama rağmen bulamadım bu alanı nereden turkcelestırebılırım ?

Güncelleme için çok tsk ederım. şimdi bir efsane oldu işte :) yalnız kucuk bir sorunum var bu update onrası resim yuke yazısı upload ımages olmus tema da ve dıl paketınde detaylı sekılde aramama rağmen bulamadım bu alanı nereden turkcelestırebılırım ?

Buton özellikleri resim scriptinden çekilir. Xenforoda yapabilecek birşey yok.

ben resim ekle sekinde düzenlemiştim.

Kullanmış olduğunuz scriptin kendi içerisinden gelmektedir. Script dili ayarlarınızı kontrol edin.

Aslında son güncelleme olması gerektiği gibi değil. Ama scriptin yazık ki js yapısında button özelliğini kullanmış ve XenForo da buton yapısına göre gizlemek gerekiyordu. Tüm ekli dosya buton yapısı helper_attach_upload şablonundan geliyor burada bir değişken uygulanması gereklidir aslında. Ama burada yapılan bir değişken tüm ekli dosya buton yapısına müdahale ettiği için yapılacak düzeltmede tümüne uygulamaktadır. Bu durumda ancak css yapısı kullanılmıştır. Bu konuda bilgilendirme yapmak istedim.

XDinc abim kullanıcı dosya ekleme iznini kapatınca grup izinlerin den sizin eklentinin butonu da gözükmüyor. Hani amacım şey cdn de barındırmak resimleri ama bu şekilde olunca çalışmıyor.

XDinc abim belki burada ki yetkiyi dersin Screenshot ama şöyle bir şey var buradan butonu gizlesekte kullanıcı izinlerden dosya eklemeyi kapatmadığımız sürece editörde ki resim yükleme bölümü açık kalıyor. O yüzden diyorum.

<xf:if is="$xf.visitor.is_admin">
<xf:else />
.js-attachmentUpload{
display:none!important
}
ben şu şekil bir çözüm buldum ama işte bu butonu gizlenmemesi gereken bir yerde de gizlemiş olabilirim :D Evet admin de de gözükmüyor Allah Allah neden ki :D

Quick Jump
2,628Konular
12,461Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri