[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Alayı 184 adet resmin var. oraya mı koysam burayı mı koysam diye uğraşıyorsun.

xenforoda ekli 4500 civarı resmim varken bu yazılımı kurdum ve tektek taşıdım. tek derdin bunlar olsun.

cdn için örnek varmı. bak gravatarla karıstıma.

Cheveretoya 3.15.2 güncellemesi geldi.

Güncellemeyle beraber Xenforo 2.1 desteği geldi. Eklentinin Resim Yükle butonu kayıplara karıştı.

yetiş XenTR

Cheveretoya 3.15.2 güncellemesi geldi.

Güncellemeyle beraber Xenforo 2.1 desteği geldi. Eklentinin Resim Yükle butonu kayıplara karıştı.

yetiş XenTR
Sanırım pup.js dosyası güncellendi. Buna göre kendi js yapınızı kullanıyorsanız orayı bir kontrol ediniz. Kendi sayfasındaki demo da halen aynı kod mevcut.
Eklentinin geliştirilmesinde ücretsiz sürümüne uygun js yapısı kullanıldığı için ücretli sürümü için yapılan değişiklikleri ne yazık ki göremiyorum. Zaten resmi sitede de bunu belirtmişler. Improved PUP support for XenForo 2.1 [12059]

manuel olarakta ekledım page container nafile çalışmadı.

sıfırdan local ortamda xenforo -chevereto yüklüyorum bakalım çalısacak mı.

Pro sürüm kullananlar için XenForo editör yapısında bir revizyon yapmak gerekecek sanırım.

O zaman ben bekliyorum... Güncelleme yapmıyorum. ? Sota

XenTR Osman abi senden bir uçanla kaçan kurtulur.. ?

Evet dün Sota ile görüştük ama güncelleme için zaman istedim. Çünkü özel işleri henüz bitirmiş değiliz. Biri bitmeden diğeri geliyor inanın. Forumla da yakınen ilgilenemiyorum bu sebeple.

XenTR Osmanım bekleriz. Sıkıntı değil... Ben chevereto güncellemiyorum bekliyorum. Bu kadar basit...

Konuyu hortlatayım :) 2.2 sürümüyle birlikte buton kayboldu. Bu konuda bir geçici çözüm varmıdır acaba ?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri