Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Image Hosting - Bu eklenti, Imgyukle web sitesine uzaktan görüntü yükleme imkanı sunar.

[XTR] Image Hosting

Bu eklenti yeni yüklenecek resimleri Imgyukle web sitesine upload ederek sunucu üzerinde alan tasarruf etmenize imkan tanır.

Eklenti ile yeni bir konu oluşturduğunuzda, hızlı yanıtla'da veya özel konuşmalarda uzaktan görüntü yükleme / aktarma olanağı sağlar.

Aslında resimlerin harici bir yerde barındırılıyor olması web siteniz için bazı dez avantajları olsa da olumlu yanları daha fazladır.

Ücretsiz bir eklenti olduğu...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Elinize sağlık hocam, ama resim yükle butonları bende gözükmemektedir :cry:

Edit: Yetkiyi görmemişim hocam düzeldi. 🤯

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Eklentinin konusunu açarken bu konulara elimden geldiğince dikkat ediyorum. İlginiz için teşekkürler...

Nirjonadda

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Can we use this for our own images hosting based on Chevereto software?

Sota

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com
uzun zamandir sablon duzenlemesi yaparak kullaniyorduk.
eklenti haline getirilmesi guzel olmus.

Sota

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com
Konuya ekleme yapayım belkı baska arkadaslarımızın ısıne yarar

Imgyukle resım yukleme sıtesı chevereto ısımlı scrıptı kullanıyor. burada paylasılan eklentı yada sablon duzenlemesıyle xenforoya entegre edılebılıyor.

baska sıtelere resım yukledıgımız ıcın sılınme korkusu yasıyorduk. Bu nedenle kendı resım sunucumuzu kurma kararı aldık.

yazılımı satın almak yada free versıyonu kullanmak ısteyenler sıte lınkı Chevereto - Image Hosting Script

yazılımı satın alıp sonra subdomaınımıze kurup foruma entegre ettık masallah tıkır tıkır calısıyor.

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Evet güzel düşünmüşsünüz. En azından kendi resimlerin kontrolü kendi elinizde olur.

Sota

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com
xenforo kendı resım yukleme hızmetı kullandım. cok onemsız resımlerın bıle 8-10mb oldugunu gorunce ılerıde depolama sıkıntısı cekecegımız asıkar oldu.

bu scrıpt yuklenen resımlerı ıstedıgınız boyuta optımıze edıp oyle depoluyor. Cıddı sekılde yer tasarrufu saglıyor.

13000 resım var suan kapladıgı alan 3gb.

mkucuksari

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Imgyukle resım yukleme sıtesı chevereto ısımlı scrıptı kullanıyor. burada paylasılan eklentı yada sablon duzenlemesıyle xenforoya entegre edılebılıyor.
1 yıldan fazladır ben de kullanıyorum. Kesinlikle çok güzel bir sistem. Güncellemesi ve çalışması sorunsuz bir script.

Denemek isteyenler FREE versiyonu kurup test edebilirler. FREE versiyonda son dönemde XenForo entegrasyon sorunu da çözüldü diye biliyorum.

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Konuya ekleme yapayım belkı baska arkadaslarımızın ısıne yarar

baska sıtelere resım yukledıgımız ıcın sılınme korkusu yasıyorduk. Bu nedenle kendı resım sunucumuzu kurma kararı aldık.

yazılımı satın almak yada free versıyonu kullanmak ısteyenler sıte lınkı Chevereto - Image Hosting Script

yazılımı satın alıp sonra subdomaınımıze kurup foruma entegre ettık masallah tıkır tıkır calısıyor.

Merhabalar hocam, script almadan önce keşke burada yazsaydınız beraber network license alırdık daha uyguna gelirdi. 😕

Scripti almak isteyen varsa 2 kişi yada daha fazla kişi olarak network license alabiliriz hem daha uyguna gelir almayı düşünen varsa bana pm ile iletişime geçebilirmi?

Sota

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com
Merhabalar hocam, script almadan önce keşke burada yazsaydınız beraber network license alırdık daha uyguna gelirdi. 😕

Scripti almak isteyen varsa 2 kişi yada daha fazla kişi olarak network license alabiliriz hem daha uyguna gelir almayı düşünen varsa bana pm ile iletişime geçebilirmi?
uzun sure free versıyonu kullandım Noel ındırımınde lısans ucretı cazıp hale gelınce dayanamadım aldım.

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Elinize sağlık ben kendi sitemde bu scriptten resim yükleme sitesi oluşturdum, bu eklentiye imgyukle sitesi yerine benim kendi açtığım siteyi dahil edebilir miyiz?
Kullandığınız resim yükleme yazılımının yapısını görmek gerek. Standart olarak Chevereto - Image Hosting Script sitesinin yapısını kullanan bir yazılım ise basit bir şekilde eklenebilir.

FarkHosting

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.farkhosting.com
Web site address
https://www.farkhosting.com
Kullandığınız resim yükleme yazılımının yapısını görmek gerek. Standart olarak Chevereto - Image Hosting Script sitesinin yapısını kullanan bir yazılım ise basit bir şekilde eklenebilir.
Evet Chevereto benim yüklediğimde ama lisanslı sürümü değil ücretsiz olanı kurdum.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Destek talebi üzerinden bilgilerinizi gönderin uygun bir zamanda ayarlarını yaparız. ;)

FarkHosting

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.farkhosting.com
Web site address
https://www.farkhosting.com
Destek talebi üzerinden bilgilerinizi gönderin uygun bir zamanda ayarlarını yaparız. ;)
Resim yükleme sitesinin bilgilerinimi göndermem gerekiyor çünkü o farklı hostingde dns ile siteye yönlendirdim tam olarak hangi bilgileri gerekli acaba göndereyim hemen.

Önerilen Benzer Konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6