[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Hasip test edersin sana zahmet :) ...

1602603453516.png

buton dosya ekle butonunun üstüne geldi. Yanına alamaz mıyız ?

Cheveroto lisansı alıcam. Onların forumunda 2.1 için eklenti mevcut. Dün yukledim çıkmadı editor altı yükle sekmesi. sadece editor içinde çıkıyor şu an. 2.2 için eklentiyi güncellemelerini beklicez artık.

Eklenti üzerinde bir iki ufak değişlik gelecek;

İzin yapılandırması,
Buton alanı yapılandırması, vb. 4 farklı bildirilen gereksinimler için revizyon yapacağız, nasipse bu akşam yayınlarım.
Akşam oldu penceremde...

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

XDinc selam dostum
xenforo 2.2.1 de soyle bir sorun yasiyorum bu eklenti ile ilgili, eger bu eklenti aktif ise ilk mesajda dosya yukleniyor ama ikinci mesajda malesef dosya yukleyemiyorum, iki dosya yukler gibi oluyor ve oyle takili kaliyor. Bu eklentiyi disable edince dosya yukleniyor sorunsuz.
bu resim eklenti aktif iken
1.png
bu resimde disable iken
2.png

Son düzenleme:
xenforo 2.2.1 de soyle bir sorun yasiyorum bu eklenti ile ilgili, eger bu eklenti aktif ise ilk mesajda dosya yukleniyor ama ikinci mesajda malesef dosya yukleyemiyorum, iki dosya yukler gibi oluyor ve oyle takili kaliyor. Bu eklentiyi disable edince dosya yukleniyor sorunsuz.
bu resim eklenti aktif iken
Eklenti henüz XenForo 2.2.x sürümleri için güncellenmemiştir. Bu konuda inanın bende güncelleme yapmak istiyorum. Hatta diğer ücretsiz eklentiler içinde bu durum geçerli. Zamana ihtiyacım var. Açık olmak gerekirse son bir kaç aydır gündüzleri pek ilgilenemiyorum. Ama 2 haftaya kadar reeldeki işlerim bitmiş olacaktır. Sonrasında hem eklentileri güncellemeyi hem de yeni tasarımlar çıkarmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Eklenti henüz XenForo 2.2.x sürümleri için güncellenmemiştir. Bu konuda inanın bende güncelleme yapmak istiyorum. Hatta diğer ücretsiz eklentiler içinde bu durum geçerli. Zamana ihtiyacım var. Açık olmak gerekirse son bir kaç aydır gündüzleri pek ilgilenemiyorum. Ama 2 haftaya kadar reeldeki işlerim bitmiş olacaktır. Sonrasında hem eklentileri güncellemeyi hem de yeni tasarımlar çıkarmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Sorun yok Osman bey sadece yasadigim hatayi belirtmek istedim, acelesi yok size kolay gelsin hayirli aksamlar.

Adres ver yardıma gelek...

Selamlar,
İşler yoğun farkındayım ama bu eklenti güzeldi kullanıyorduk, kapatmak zorunda kaldık bayadır. Bir güncelleme gelecek mi ?

Selamlar,
İşler yoğun farkındayım ama bu eklenti güzeldi kullanıyorduk, kapatmak zorunda kaldık bayadır. Bir güncelleme gelecek mi ?
Mevcut sürümü hala stabil şekilde kullanıyorum. Ufak tefek düzenleme lazım.

sizdeki sorun neydi.

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri