[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Image Hosting - Bu eklenti , Imgyukle web sitesine uzaktan görüntü yükleme imkanı sunar.

[XTR] Image Hosting

Bu eklenti yeni yüklenecek resimleri Imgyukle web sitesine upload ederek sunucu üzerinde alan tasarruf etmenize imkan tanır.

Eklenti ile yeni bir konu oluşturduğunuzda, hızlı yanıtla'da veya özel konuşmalarda uzaktan görüntü yükleme / aktarma olanağı sağlar.

Aslında resimlerin harici bir yerde barındırılıyor olması web siteniz için bazı dez avantajları olsa da olumlu yanları daha fazladır.

Ücretsiz bir eklenti olduğu...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Elinize sağlık hocam, ama resim yükle butonları bende gözükmemektedir :cry:

Edit: Yetkiyi görmemişim hocam düzeldi. ?

Son düzenleme:
Eklentinin konusunu açarken bu konulara elimden geldiğince dikkat ediyorum. İlginiz için teşekkürler...

Can we use this for our own images hosting based on Chevereto software?

uzun zamandir sablon duzenlemesi yaparak kullaniyorduk.
eklenti haline getirilmesi guzel olmus.

Konuya ekleme yapayım belkı baska arkadaslarımızın ısıne yarar

Imgyukle resım yukleme sıtesı chevereto ısımlı scrıptı kullanıyor. burada paylasılan eklentı yada sablon duzenlemesıyle xenforoya entegre edılebılıyor.

baska sıtelere resım yukledıgımız ıcın sılınme korkusu yasıyorduk. Bu nedenle kendı resım sunucumuzu kurma kararı aldık.

yazılımı satın almak yada free versıyonu kullanmak ısteyenler sıte lınkı Chevereto - Image Hosting Script

yazılımı satın alıp sonra subdomaınımıze kurup foruma entegre ettık masallah tıkır tıkır calısıyor.

Son düzenleme:
Evet güzel düşünmüşsünüz. En azından kendi resimlerin kontrolü kendi elinizde olur.

xenforo kendı resım yukleme hızmetı kullandım. cok onemsız resımlerın bıle 8-10mb oldugunu gorunce ılerıde depolama sıkıntısı cekecegımız asıkar oldu.

bu scrıpt yuklenen resımlerı ıstedıgınız boyuta optımıze edıp oyle depoluyor. Cıddı sekılde yer tasarrufu saglıyor.

13000 resım var suan kapladıgı alan 3gb.

Imgyukle resım yukleme sıtesı chevereto ısımlı scrıptı kullanıyor. burada paylasılan eklentı yada sablon duzenlemesıyle xenforoya entegre edılebılıyor.
1 yıldan fazladır ben de kullanıyorum. Kesinlikle çok güzel bir sistem. Güncellemesi ve çalışması sorunsuz bir script.

Denemek isteyenler FREE versiyonu kurup test edebilirler. FREE versiyonda son dönemde XenForo entegrasyon sorunu da çözüldü diye biliyorum.

Aynen free versıyon bırcok ıhtıyacı karsılayabılecek durumda.

Konuya ekleme yapayım belkı baska arkadaslarımızın ısıne yarar

baska sıtelere resım yukledıgımız ıcın sılınme korkusu yasıyorduk. Bu nedenle kendı resım sunucumuzu kurma kararı aldık.

yazılımı satın almak yada free versıyonu kullanmak ısteyenler sıte lınkı Chevereto - Image Hosting Script

yazılımı satın alıp sonra subdomaınımıze kurup foruma entegre ettık masallah tıkır tıkır calısıyor.

Merhabalar hocam, script almadan önce keşke burada yazsaydınız beraber network license alırdık daha uyguna gelirdi. ?

Scripti almak isteyen varsa 2 kişi yada daha fazla kişi olarak network license alabiliriz hem daha uyguna gelir almayı düşünen varsa bana pm ile iletişime geçebilirmi?

Merhabalar hocam, script almadan önce keşke burada yazsaydınız beraber network license alırdık daha uyguna gelirdi. ?

Scripti almak isteyen varsa 2 kişi yada daha fazla kişi olarak network license alabiliriz hem daha uyguna gelir almayı düşünen varsa bana pm ile iletişime geçebilirmi?
uzun sure free versıyonu kullandım Noel ındırımınde lısans ucretı cazıp hale gelınce dayanamadım aldım.

Son düzenleme:
Elinize sağlık ben kendi sitemde bu scriptten resim yükleme sitesi oluşturdum, bu eklentiye imgyukle sitesi yerine benim kendi açtığım siteyi dahil edebilir miyiz?

Elinize sağlık ben kendi sitemde bu scriptten resim yükleme sitesi oluşturdum, bu eklentiye imgyukle sitesi yerine benim kendi açtığım siteyi dahil edebilir miyiz?
Kullandığınız resim yükleme yazılımının yapısını görmek gerek. Standart olarak Chevereto - Image Hosting Script sitesinin yapısını kullanan bir yazılım ise basit bir şekilde eklenebilir.

Kullandığınız resim yükleme yazılımının yapısını görmek gerek. Standart olarak Chevereto - Image Hosting Script sitesinin yapısını kullanan bir yazılım ise basit bir şekilde eklenebilir.
Evet Chevereto benim yüklediğimde ama lisanslı sürümü değil ücretsiz olanı kurdum.

Destek talebi üzerinden bilgilerinizi gönderin uygun bir zamanda ayarlarını yaparız. ;)

Destek talebi üzerinden bilgilerinizi gönderin uygun bir zamanda ayarlarını yaparız. ;)
Resim yükleme sitesinin bilgilerinimi göndermem gerekiyor çünkü o farklı hostingde dns ile siteye yönlendirdim tam olarak hangi bilgileri gerekli acaba göndereyim hemen.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri