Duyuru Yeni XenTR Tasarımı Beta Aşamasında...

Duyuru Yeni XenTR Tasarımı Beta Aşamasında...
61
12K
Hayırlı olsun, sade güzel olmuş, artıları var ama bi exclusive değil :) Header ve footer kısmı exclusive'de daha düzenli, zengin. Hayranlıkla takip ediyorum.

Hayırlı olsun, sade güzel olmuş, artıları var ama bi exclusive değil :) Header ve footer kısmı exclusive'de daha düzenli, zengin. Hayranlıkla takip ediyorum.
Her tasarımın kendisine özgü yapısı olmaktadır. Bu tema sıfırdan üretilmiştir. Bir başka tasarımının çerçevesi üzerine yapmak bizim için her ne kadar kolaylık sağlıyor olsa da özgün olması açısından yeni bir fremework geliştirilmiştir.

Ayrıca görüşleriniz için teşekkür ederim. ;)

Mümkünse demo adres alabilirmiyim... Hız testleri ve mobil görünüm testleri yapmak istiyorum.

Hasip bey hız testleri sunucudan sunucuya kullanılan eklentilere ve diğer optimize yapısına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. Ne yazık ki henüz bu testleri yapabileceğiniz bir demo mevcut değildir. Şu kadarını söylemek isterim ki bir müşterimize az önce kurulum yaptık.

(Kurulum yapmış olduğumuz siteyi vermek isterdim ancak müşteri forumu sıfırdan yaptığı için kapalı kalmasını istemiştir.)

Gmetrix üzerinden o sunucuda yapılmış olan bir testin ekran görüntüsünü paylaşabilirim. Aşağıdaki ekran görüntüsünden görebilirsiniz.

Dediğim gibi standart tema yapısından mümkün olduğunca uzaklaşmadan onun değerleri ölçüsünde bir tasarım hazırlamaya çalıştık. Mobil görünüm için ise içiniz rahat olsun. Herhangi bir sorun tespit edilmemiştir. Nihayetinde bizler de insanız gözümüzden kaçan elbet bazı şeyler olabilir ama geri bildirim ile bunların hepsi çözümlenir.

Aşağıdaki ekran görüntüsü 8 -10 büyük eklenti kurulu bir sunucunun gmetrix üzerindeki değerleridir.
1591991709034.png

Ryzer Pro Style tüm lisanslı üyelerimiz için satışa sunulmuştur. Diğer tasarımlara oranla ücreti konusunda elimizden geldiğince makul olmaya çalıştık. Bu tasarıma ait hem Dark hem Light sürümünü bir arada sunarak standart olarak belirlenen diğer tema ücretlerinden ayrıştırarak daha uygun bir ücretlendirmeye gidilmiştir. İlk bakışta pahalı gibi görünse de aşağıdaki unsurları ve tekil olarak verilen diğer tasarımlar düşünüldüğünde fiyatının oldukça uygun olduğunu değerlendirebilirsiniz.

Tasarımla beraber 15 dolar değerindeki New tickers eklentisini ve Sidebar alanında yer alan Kullanıcı Reaksiyonlarını gösteren eklenti ile birlikte aslında tek pakette 4 ürün birden sunulmuştur.

Şimdiden daha önceden almış ve alacak olan diğer müşterilerimize hayırlı olmasını dileriz. ;)

işin içinde osman abi övünç abi ve diğer xentr ekibi olunca güzel olmama gibi bir durum söz konusu olmuyor :) elinize sağlık gerçekten her türlü özelliği ile çok güzel bir tema olmuş.Aslında bir temadan daha fazlası... :D

muhteşem ötesi bit tema kullanan ve kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun tabikide en büyük teşekkürü bu tarz muhteşem bir temayı yaparak emek harcayan ve bizlere sunan XenTR ve XDinc abiye sonsuz teşekkürler emekleriniz varolsun başarılarınızın devamını dilerim

işin içinde osman abi övünç abi ve diğer xentr ekibi olunca güzel olmama gibi bir durum söz konusu olmuyor :) elinize sağlık gerçekten her türlü özelliği ile çok güzel bir tema olmuş.Aslında bir temadan daha fazlası... :D
muhteşem ötesi bit tema kullanan ve kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun tabikide en büyük teşekkürü bu tarz muhteşem bir temayı yaparak emek harcayan ve bizlere sunan XenTR ve XDinc abiye sonsuz teşekkürler emekleriniz varolsun başarılarınızın devamını dilerim
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Umarım daha da güzellerini sizlere ulaştırabiliriz.

Merhabalar konuyu hortlatmış olayım videoyu detaylı şekilde yeni inceleyebildim. Ancak fiyatı görünce kısa bir şok dalgası yaşadım :) Hocam eski müşteriler için bir indirim kodu varmıdır :)

Merhabalar konuyu hortlatmış olayım videoyu detaylı şekilde yeni inceleyebildim. Ancak fiyatı görünce kısa bir şok dalgası yaşadım :) Hocam eski müşteriler için bir indirim kodu varmıdır :)
Hasip bey merhaba;

Bu konuda inanın makul bir ücret sunduğumuzu düşünmekteyiz. Bu yazım ile açıklama yapmış bulunuyorum.
Ryzer Pro Style tüm lisanslı üyelerimiz için satışa sunulmuştur. Diğer tasarımlara oranla ücreti konusunda elimizden geldiğince makul olmaya çalıştık. Bu tasarıma ait hem Dark hem Light sürümünü bir arada sunarak standart olarak belirlenen diğer tema ücretlerinden ayrıştırarak daha uygun bir ücretlendirmeye gidilmiştir. İlk bakışta pahalı gibi görünse de aşağıdaki unsurları ve tekil olarak verilen diğer tasarımlar düşünüldüğünde fiyatının oldukça uygun olduğunu değerlendirebilirsiniz.

Tasarımla beraber 15 dolar değerindeki New tickers eklentisini ve Sidebar alanında yer alan Kullanıcı Reaksiyonlarını gösteren eklenti ile birlikte aslında tek pakette 4 ürün birden sunulmuştur.

Şimdiden daha önceden almış ve alacak olan diğer müşterilerimize hayırlı olmasını dileriz. ;)

Ayrıca şu ana kadar daha önce bizden yine eklenti ve tema alan eski müşterilerimiz var. Talebiniz açıkçası ilk satışa sunulduğunda değerlendirilebilirdi. Anlayışla karşılayacağınızı değerlendiriyorum.
Saygılar...

XenTR temanın konuyu ilk paylaştığınız hali var mı abi ? İlk paylaştığınız halini çok beğendim.

XenTR temanın konuyu ilk paylaştığınız hali var mı abi ? İlk paylaştığınız halini çok beğendim.
Tasarım bir çok evreden geçti ve şu anki hali ile yayınlandı. Zaten üretmiş olduğumuz tasarımlar dinamik yapılara sahip olduğu için hemen hemen her alanları kullanıcı tercihine bağlı olarak değiştirilebilmektedir.

Tasarım bir çok evreden geçti ve şu anki hali ile yayınlandı. Zaten üretmiş olduğumuz tasarımlar dinamik yapılara sahip olduğu için hemen hemen her alanları kullanıcı tercihine bağlı olarak değiştirilebilmektedir.

Teşekkür ederim temayı çok beğendim nasip olursa alıp kullanmak istiyorum elinize sağlık :)

Başarılarınız devamını dilerim yine şık bir tasarım bizi bekliyor. oldukca güzel ellerinize sağlık.
Üstad temayı geçen sene falan yapmışlar

buradan daha detaylı inceleyebilirsin.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri