Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Duyuru Yeni XenTR Tasarımı Beta Aşamasında...

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 star(s)

Panterus

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
52
Ben de almak istiyorum

veyselakbas

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
12
Hayırlı olsun, sade güzel olmuş, artıları var ama bi exclusive değil :) Header ve footer kısmı exclusive'de daha düzenli, zengin. Hayranlıkla takip ediyorum.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,802
Website
xentr.net
Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!
Her tasarımın kendisine özgü yapısı olmaktadır. Bu tema sıfırdan üretilmiştir. Bir başka tasarımının çerçevesi üzerine yapmak bizim için her ne kadar kolaylık sağlıyor olsa da özgün olması açısından yeni bir fremework geliştirilmiştir.

Ayrıca görüşleriniz için teşekkür ederim. ;)

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
90
Mümkünse demo adres alabilirmiyim... Hız testleri ve mobil görünüm testleri yapmak istiyorum.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,802
Website
xentr.net
Hasip bey hız testleri sunucudan sunucuya kullanılan eklentilere ve diğer optimize yapısına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. Ne yazık ki henüz bu testleri yapabileceğiniz bir demo mevcut değildir. Şu kadarını söylemek isterim ki bir müşterimize az önce kurulum yaptık.

(Kurulum yapmış olduğumuz siteyi vermek isterdim ancak müşteri forumu sıfırdan yaptığı için kapalı kalmasını istemiştir.)

Gmetrix üzerinden o sunucuda yapılmış olan bir testin ekran görüntüsünü paylaşabilirim. Aşağıdaki ekran görüntüsünden görebilirsiniz.

Dediğim gibi standart tema yapısından mümkün olduğunca uzaklaşmadan onun değerleri ölçüsünde bir tasarım hazırlamaya çalıştık. Mobil görünüm için ise içiniz rahat olsun. Herhangi bir sorun tespit edilmemiştir. Nihayetinde bizler de insanız gözümüzden kaçan elbet bazı şeyler olabilir ama geri bildirim ile bunların hepsi çözümlenir.

Aşağıdaki ekran görüntüsü 8 -10 büyük eklenti kurulu bir sunucunun gmetrix üzerindeki değerleridir.
1591991709034.png

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,802
Website
xentr.net
Ryzer Pro Style tüm lisanslı üyelerimiz için satışa sunulmuştur. Diğer tasarımlara oranla ücreti konusunda elimizden geldiğince makul olmaya çalıştık. Bu tasarıma ait hem Dark hem Light sürümünü bir arada sunarak standart olarak belirlenen diğer tema ücretlerinden ayrıştırarak daha uygun bir ücretlendirmeye gidilmiştir. İlk bakışta pahalı gibi görünse de aşağıdaki unsurları ve tekil olarak verilen diğer tasarımlar düşünüldüğünde fiyatının oldukça uygun olduğunu değerlendirebilirsiniz.

Tasarımla beraber 15 dolar değerindeki New tickers eklentisini ve Sidebar alanında yer alan Kullanıcı Reaksiyonlarını gösteren eklenti ile birlikte aslında tek pakette 4 ürün birden sunulmuştur.

Şimdiden daha önceden almış ve alacak olan diğer müşterilerimize hayırlı olmasını dileriz. ;)

Alfonse

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Reaction score
53
Website
turkdevz.com
Web site address
https://turkdevz.com
işin içinde osman abi övünç abi ve diğer xentr ekibi olunca güzel olmama gibi bir durum söz konusu olmuyor :) elinize sağlık gerçekten her türlü özelliği ile çok güzel bir tema olmuş.Aslında bir temadan daha fazlası... :D

Asi_İsyankar_30

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
66
muhteşem ötesi bit tema kullanan ve kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun tabikide en büyük teşekkürü bu tarz muhteşem bir temayı yaparak emek harcayan ve bizlere sunan XenTR ve Ovunc Dinc abiye sonsuz teşekkürler emekleriniz varolsun başarılarınızın devamını dilerim

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,802
Website
xentr.net

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
90
Merhabalar konuyu hortlatmış olayım videoyu detaylı şekilde yeni inceleyebildim. Ancak fiyatı görünce kısa bir şok dalgası yaşadım :) Hocam eski müşteriler için bir indirim kodu varmıdır :)

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,802
Website
xentr.net
Hasip bey merhaba;

Bu konuda inanın makul bir ücret sunduğumuzu düşünmekteyiz. Bu yazım ile açıklama yapmış bulunuyorum.
Ayrıca şu ana kadar daha önce bizden yine eklenti ve tema alan eski müşterilerimiz var. Talebiniz açıkçası ilk satışa sunulduğunda değerlendirilebilirdi. Anlayışla karşılayacağınızı değerlendiriyorum.
Saygılar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8