Duyuru Yeni XenTR Tasarımı Beta Aşamasında...

Duyuru Yeni XenTR Tasarımı Beta Aşamasında...
61
12K
Güzel çalışma. Dark tema arkaplanı da dark olsa daha güzel olabilir tavsiye olarak belirtmek isterim.

Öncelikle Merhaba;

XenTR ve XDinc abimm tema olarak çok süper olmus heycanla ilk müsterisi olarak bu temanın dark olanını bekliyorum her zamanki gibi mükemmel bir tema olmus dark olarak sundugunuzda bu temayı mutlaka istiyorum ben bu temaya bayıldım

Tek kelime ile fevkalade. Bu temayı satın almak isterim. Daha önce de başka bir tasarımınızı almak istedim ama lisansım olmadığı için o zamanlar alamamıştım. Aceba bunu benim gibi kullanıcılar için satar mısınız? Gerekli tüm bilgileri size sunabilirim. Çünkü gerçekten çok beğendim ve almak istiyorum. Satışta belirlenen ücretten gerekirse fazlasını ödeyerek de almak istiyorum.

Tek tema fiyatına birden fazla tema ... Hoş bir tema olmuş ellerinize sağlık Osman hocam.

Abi öncelikle emeği geçen herkesin eline sağlık diyorum. 50 dakikalık detaylı video için sanada ayrıca teşekkür ederim :)
Bir temada bu kadar özellik olur mu Osman abi diyorum ?

Eminim satışa çıktıktan sonra bile ihtiyaçlara göre sürekli güncellenecektir (y)

osman ve övünç abiler elinize kolunuza sağlık çok beğendim temayı :) gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş

XenTR Osman abi yaparsa en iyisini yapar. Osman abi yanlız bir isteğim var bu tasarım için tanıtım videosu çekmişsin. Çok açıklayıcı anlaşılır olmuş. Aynı videoları bütün Xentr tasarımları için bekliyoruz. Ayrıca XDinc beyciğimden de eklentiler ile ilgili tanıtım videosu bekliyoruz. Temaya gelince aslına bakarsan XenForo son derece sade güzel bir tasarım kazandı. Teşekkürler

XenTR Osman abi yaparsa en iyisini yapar. Osman abi yanlız bir isteğim var bu tasarım için tanıtım videosu çekmişsin. Çok açıklayıcı anlaşılır olmuş. Aynı videoları bütün Xentr tasarımları için bekliyoruz. Ayrıca XDinc beyciğimden de eklentiler ile ilgili tanıtım videosu bekliyoruz. Temaya gelince aslına bakarsan XenForo son derece sade güzel bir tasarım kazandı. Teşekkürler

Videodan anlamam pek ben bu işin duayenleri belli dermişim :) ...
Çekeriz sorun yok.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Öncelikle Merhaba;

XenTR ve XDinc abimm tema olarak çok süper olmus heycanla ilk müsterisi olarak bu temanın dark olanını bekliyorum her zamanki gibi mükemmel bir tema olmus dark olarak sundugunuzda bu temayı mutlaka istiyorum ben bu temaya bayıldım
Dark sürümü tamamlandı ama eklemek istediğim bir kaç özellik daha var onları da eklemek istiyorum. Daha sonra almak isteyenler iletişime geçebilirler.

Tek kelime ile fevkalade. Bu temayı satın almak isterim. Daha önce de başka bir tasarımınızı almak istedim ama lisansım olmadığı için o zamanlar alamamıştım. Aceba bunu benim gibi kullanıcılar için satar mısınız? Gerekli tüm bilgileri size sunabilirim. Çünkü gerçekten çok beğendim ve almak istiyorum. Satışta belirlenen ücretten gerekirse fazlasını ödeyerek de almak istiyorum.
Bu konuda bir destek talebi oluşturun ve varsa irtibat numarası iletiniz.
Abi öncelikle emeği geçen herkesin eline sağlık diyorum. 50 dakikalık detaylı video için sanada ayrıca teşekkür ederim :)
Bir temada bu kadar özellik olur mu Osman abi diyorum ?

Eminim satışa çıktıktan sonra bile ihtiyaçlara göre sürekli güncellenecektir (y)
Satış sonrası da ihtiyaca yönelik çalışmalar temaya entegre edilebilir burada herhangi bir sorun yok.

bebekforum diğer temalar için şu aşamada bir video yok ama güncelleme ve yükleme ile ilgili olarak bir video yapabilirim.

Ayrıca güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

ben bu tema tasarımı hakkında bir fikir söylemek istiyorum mesela çevrim içi üyeler bölümü son 24 saat içinde sitelere giren üyeleri gösterse iyi olur ve en alt kısımda hakkımızda ve sosyal agların oldugu bölümde faydalı linkler adında bir bölüm olursa ben bu temayı kullanırken faydalı linkler bölümünde faydalı link olarak XenTR sitemizin linki ekleyip siteyede destek olmak isterim

Son düzenleme:
@Asi_İsyankar_30 sözünü ettiğiniz durum widget yapısı ile çözüm bulur. Footer da ise kendi özel alanlarınızı rahatlıkla kullanabilir yönetebilirsiniz. ;)

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,433Kullanıcılar
cem0003Son Üye
Geri