[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Eklenti henüz XenForo 2.2.x sürümleri için güncellenmemiştir. Bu konuda inanın bende güncelleme yapmak istiyorum. Hatta diğer ücretsiz eklentiler içinde bu durum geçerli. Zamana ihtiyacım var. Açık olmak gerekirse son bir kaç aydır gündüzleri pek ilgilenemiyorum. Ama 2 haftaya kadar reeldeki işlerim bitmiş olacaktır. Sonrasında hem eklentileri güncellemeyi hem de yeni tasarımlar çıkarmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Sorun yok Osman bey sadece yasadigim hatayi belirtmek istedim, acelesi yok size kolay gelsin hayirli aksamlar.

Eklenti henüz XenForo 2.2.x sürümleri için güncellenmemiştir. Bu konuda inanın bende güncelleme yapmak istiyorum. Hatta diğer ücretsiz eklentiler içinde bu durum geçerli. Zamana ihtiyacım var. Açık olmak gerekirse son bir kaç aydır gündüzleri pek ilgilenemiyorum. Ama 2 haftaya kadar reeldeki işlerim bitmiş olacaktır. Sonrasında hem eklentileri güncellemeyi hem de yeni tasarımlar çıkarmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Adres ver yardıma gelek...

Elinize sağlık hocam, ama resim yükle butonları bende gözükmemektedir :cry:

Edit: Yetkiyi görmemişim hocam düzeldi. ?

Son düzenleme:
Can we use this for our own images hosting based on Chevereto software?

Aynen free versıyon bırcok ıhtıyacı karsılayabılecek durumda.

Elinize sağlık ben kendi sitemde bu scriptten resim yükleme sitesi oluşturdum, bu eklentiye imgyukle sitesi yerine benim kendi açtığım siteyi dahil edebilir miyiz?

Destek talebi üzerinden bilgilerinizi gönderin uygun bir zamanda ayarlarını yaparız. ;)
Resim yükleme sitesinin bilgilerinimi göndermem gerekiyor çünkü o farklı hostingde dns ile siteye yönlendirdim tam olarak hangi bilgileri gerekli acaba göndereyim hemen.

Teşekkürler hocam şu an eklentiyi indiremiyorum mesaj sayısı yetersiz olduğu için, yeterli mesaj sayısına ulaşınca indirip bakacağım.

Evet eklentinin çalışma mantığı bu şekildedir ancak böyle eklendiği taktirde her alandaki editör alanına eklenir. Ayrıca yeterli izinlere sahip olmayan kullanıcılar da göreceklerdir.
Aynen şablon değişikliği alanından yaptım bende yani özel konuşma şablonu, konu cevaplama, birde konu açma şablon değişiklikleri var orada.

<script async src="//resim.flatkolik.net/sdk/pup.js" data-url="https://resim.flatkolik.net/upload" data-auto-insert="bbcode-embed"></script>

bu kodu PAGE_CONTAINER sablonunda

</head> kodunda once yapıstır.

</head> kodu 62 satırda olur genellıkle.

FarkHosting
Benim kullandığım xenith temasının PAGE_CONTAINER şablonunda </head> tagı yok. :sick:

Emeğinize Sağlık. Teşekkürler.

XenTR kullanıcımız, [XTR] Image Hosting için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1

Bu sürüm ile artık sadece imgyukle.com sitesine bağlı kalmayacaksınız. Chevereto yazılımını kullanan tüm siteler için sadece javascript ve dosya yolunu girerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3399

Standart olarak yine imgyukle.com ayarlıdır ancak tercihinize göre uygun site yolunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Not: Dikkat etmeniz gereken bir husus resimde...

Güncellemenin devamını inceleyin...

XenTR abi yeni güncellemeyi kurayım mı? Daha sağlıklı olması açısından? Benim eklentiyi sen ayarlamıştın.

Quick Jump
2,632Konular
12,470Mesajlar
1,433Kullanıcılar
tvparadiseSon Üye
Geri