[XTR] Image Hosting

Premium [XTR] Image Hosting 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Image Hosting
144
24K
Bu koşullu ifadeyi ekleyerek bir güncelleme yapmaya çalışayım. Test etmedim henüz ama işe yarayacağını düşünüyorum.

Şu anda kontrolleri sağlıyorum. Test sonrası yayınlarım. ;)

XenTR kullanıcımız, [XTR] Image Hosting için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.2

Bu güncelleme yeni bir seçenek eklenmiştir. Bu seçenek sayesinde belirlenen kullanıcı grupları için dosya ekleme butonunu gizleyebilirsiniz. Bu sayede sadece resim yükleme seçeneği etkin olarak belirlenen sunucuya resim yükleme işlemi gerçekleştirken sistem sunucusuna izin verdiğiniz kullanıcı grupları dosya ekleyebileceklerdir.

Ekli dosyayı görüntüle 3418

Güncellemenin devamını inceleyin...

Osman Ağa eline sağlık bomba gibi olmuş.

Seni başka bir sunucu işinden kurtarmış oldu sanırım. İşini görmüşse ne ala... ;)

Güncelleme için çok tsk ederım. şimdi bir efsane oldu işte :) yalnız kucuk bir sorunum var bu update onrası resim yuke yazısı upload ımages olmus tema da ve dıl paketınde detaylı sekılde aramama rağmen bulamadım bu alanı nereden turkcelestırebılırım ?

Buton özellikleri resim scriptinden çekilir. Xenforoda yapabilecek birşey yok.

ben resim ekle sekinde düzenlemiştim.

XDinc abim kullanıcı dosya ekleme iznini kapatınca grup izinlerin den sizin eklentinin butonu da gözükmüyor. Hani amacım şey cdn de barındırmak resimleri ama bu şekilde olunca çalışmıyor.

Öncelikle eklenti ile yapılmak istenilenleri tek tek açıklayıcı bir şekilde ifade edebilirseniz bu doğrultuda yapılabilir işlemleri tekrar gözden geçirebiliriz. Bu durumda her kullanıcı farklı şeyler talep etmekteler. Lütfen taleplerinizi ve yapılmasını istediğiniz düzeltmeleri açıklayıcı bir biçimde madde madde dile getiriniz.

Sizin yoğunlaştığınız tek bir eklenti dolayısı ile size karmaşık gelmeyebilir ama bizler için durum biraz farklı. Her bir müşteri ve özel talepler destek konuları vs derken gözden kaçırabiliyoruz. Birde bunun üstüne anlaşılması zor açılan konular olunca tam bir muamma olmaktadır.

Bu vesile ile sizlere yardımcı olabilmemiz adına her iki taraf içinde doğru yol bu olacaktır.

robotikforum eklenti planlandığı gibi çalışmaktadır. Harici bir durum değil yani. Genel grup ayarlarından dosya eklemeyi iptal ederseniz doğal olarak işlev görmeyecektir. İkincil kullanıcı grubu izinleri gibi değerlendirin.

Alayı 184 adet resmin var. oraya mı koysam burayı mı koysam diye uğraşıyorsun.

xenforoda ekli 4500 civarı resmim varken bu yazılımı kurdum ve tektek taşıdım. tek derdin bunlar olsun.

cdn için örnek varmı. bak gravatarla karıstıma.

Cheveretoya 3.15.2 güncellemesi geldi.

Güncellemeyle beraber Xenforo 2.1 desteği geldi. Eklentinin Resim Yükle butonu kayıplara karıştı.

yetiş XenTR

Konuyu hortlatayım :) 2.2 sürümüyle birlikte buton kayboldu. Bu konuda bir geçici çözüm varmıdır acaba ?

Hasip test edersin sana zahmet :) ...

1602603453516.png

buton dosya ekle butonunun üstüne geldi. Yanına alamaz mıyız ?

xenforo 2.2.1 de soyle bir sorun yasiyorum bu eklenti ile ilgili, eger bu eklenti aktif ise ilk mesajda dosya yukleniyor ama ikinci mesajda malesef dosya yukleyemiyorum, iki dosya yukler gibi oluyor ve oyle takili kaliyor. Bu eklentiyi disable edince dosya yukleniyor sorunsuz.
bu resim eklenti aktif iken
Eklenti henüz XenForo 2.2.x sürümleri için güncellenmemiştir. Bu konuda inanın bende güncelleme yapmak istiyorum. Hatta diğer ücretsiz eklentiler içinde bu durum geçerli. Zamana ihtiyacım var. Açık olmak gerekirse son bir kaç aydır gündüzleri pek ilgilenemiyorum. Ama 2 haftaya kadar reeldeki işlerim bitmiş olacaktır. Sonrasında hem eklentileri güncellemeyi hem de yeni tasarımlar çıkarmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Quick Jump
2,630Konular
12,464Mesajlar
1,433Kullanıcılar
tvparadiseSon Üye
Geri