[XTR] Hot Threads

Updated [XTR] Hot Threads 1.0.4

indirmek için izniniz yok

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Hot Threads - Cevaplanmış konu başlıklarının yanında alevli bir ikon gösterir

[XTR] Hot Threads

Bu basit eklenti ile oluşturulmuş konularınızın cevap sayısına göre konu başlıkları yanında hareketli bir alev simgesi gösterir.

Ekli dosyayı görüntüle 671

Stil özellikleri alanından basit bir şekilde yönetebilirsiniz. Belirleyeceğiniz konunun cevap sayısına göre hareketli bir .gif uzantılı resim seçebilirsiniz. Resim boyutu 16x16px olması gerekir.

Ekli dosyayı görüntüle 672
...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Güzel bir eklenti, öncelikle elinize sağlık. Ama sanki çalışma Prensibi biraz daha karmaşık olsa daha efektif olacak diye düşünüyorum.

Mesela sadece cevap sayısına bakmasa, onun yerine x saat içindeki cevap sayısına baksa bence daha fonksiyonel olacaktır.
Güzel bir eklenti , öncelikle elinize sağlık. Ama sanki çalışma Prensibi biraz daha karmaşık olsa daha efektif olacak diye düşünüyorum.

Mesela sadece cevap sayısına bakmasa, onun yerine x saat içindeki cevap sayısına baksa bence daha fonksiyonel olacaktır.

Son düzenleme:
İlginiz için teşekkür ederim. Ancak bu eklentiyi şablon düzenlemesi yapmadan sunmak istediğim için basit olarak hazırlamıştım. Öneriniz aslında değerlendirilebilir zaman dahilinde ilgilenmeye çalışacağım.

Çalışma prensibi için öneri mantıklı şu şekilde yapılabilir, yeni konular için belirlenen bir süre bandı içinde aldığı reply_count değerine göre hot threads olarak belirlenir ama bu cevap sayısı bir kat sayı olarak belirlenmeli. Örneğin 0,5 saatte 3 cevap adıysa gibi.

İlginiz için teşekkür ederim. Ancak bu eklentiyi şablon düzenlemesi yapmadan sunmak istediğim için basit olarak hazırlamıştım. Öneriniz aslında değerlendirilebilir zaman dahilinde ilgilenmeye çalışacağım.

Osman Bey bu konu bizim için oldukça basit ilk fırsatta ekleriz ama bence lite ve pro versiyon olarak sunulmalı.

Osman Bey bu konu bizim için oldukça basit ilk fırsatta ekleriz ama bence lite ve pro versiyon olarak sunulmalı.
Basit bir kod biçimi olduğu için eklentiye çeşitli fonksiyonlar eklemeyi düşünmemiştim açıkçası.

Elinize sağlık. Eklentinin tema ayarları dışında bir yerden bir ayarı var mı ? Aktif ettim ama ikon görünmüyor

[TH] Trending
şu eklentideki gibi bir yapı belirlenebilir. Belirli sürede cevap sayısı + gösterim vb gibi.

Son düzenleme:
Elinize sağlık. Eklentinin tema ayarları dışında bir yerden bir ayarı var mı ? Aktif ettim ama ikon görünmüyor
Eklenti ayarları dışında herhangi bir ayar yok. Basit bir eklenti zaten. Tüm dosyaları ilgili alana attınız mı? Örneğin styles/xtr/hot_threads dosyalarını...

Ayrıca görünmüyorum ve tüm dosyaları yükledim

Would the server impact be too great to have a section within 'Notable members' for 'Most hot threads' where the author is credited for having a thread go hot? :unsure:

I also wonder if it would be worth adding an alternative option to place an FA icon next to the 'Watched' icon (eye) for hot threads..

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri