Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
[XTR] Hot Threads

Eklenti [XTR] Hot Threads 1.0.0

indirmek için izniniz yok

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Hot Threads - Cevaplanmış konu başlıklarının yanında alevli bir ikon gösterir

[XTR] Hot Threads

Bu basit eklenti ile oluşturulmuş konularınızın cevap sayısına göre konu başlıkları yanında hareketli bir alev simgesi gösterir.

Ekli dosyayı görüntüle 671

Stil özellikleri alanından basit bir şekilde yönetebilirsiniz. Belirleyeceğiniz konunun cevap sayısına göre hareketli bir .gif uzantılı resim seçebilirsiniz. Resim boyutu 16x16px olması gerekir.

Ekli dosyayı görüntüle 672
...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Güzel bir eklenti, öncelikle elinize sağlık. Ama sanki çalışma Prensibi biraz daha karmaşık olsa daha efektif olacak diye düşünüyorum.

Mesela sadece cevap sayısına bakmasa, onun yerine x saat içindeki cevap sayısına baksa bence daha fonksiyonel olacaktır.

mkucuksari

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Güzel bir eklenti, öncelikle elinize sağlık. Ama sanki çalışma Prensibi biraz daha karmaşık olsa daha efektif olacak diye düşünüyorum.

Mesela sadece cevap sayısına bakmasa, onun yerine x saat içindeki cevap sayısına baksa bence daha fonksiyonel olacaktır.

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
İlginiz için teşekkür ederim. Ancak bu eklentiyi şablon düzenlemesi yapmadan sunmak istediğim için basit olarak hazırlamıştım. Öneriniz aslında değerlendirilebilir zaman dahilinde ilgilenmeye çalışacağım.

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

Çalışma prensibi için öneri mantıklı şu şekilde yapılabilir, yeni konular için belirlenen bir süre bandı içinde aldığı reply_count değerine göre hot threads olarak belirlenir ama bu cevap sayısı bir kat sayı olarak belirlenmeli. Örneğin 0,5 saatte 3 cevap adıysa gibi.

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
İlginiz için teşekkür ederim. Ancak bu eklentiyi şablon düzenlemesi yapmadan sunmak istediğim için basit olarak hazırlamıştım. Öneriniz aslında değerlendirilebilir zaman dahilinde ilgilenmeye çalışacağım.

Osman Bey bu konu bizim için oldukça basit ilk fırsatta ekleriz ama bence lite ve pro versiyon olarak sunulmalı.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Osman Bey bu konu bizim için oldukça basit ilk fırsatta ekleriz ama bence lite ve pro versiyon olarak sunulmalı.
Basit bir kod biçimi olduğu için eklentiye çeşitli fonksiyonlar eklemeyi düşünmemiştim açıkçası.

rootksk

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Elinize sağlık. Eklentinin tema ayarları dışında bir yerden bir ayarı var mı ? Aktif ettim ama ikon görünmüyor

[TH] Trending
şu eklentideki gibi bir yapı belirlenebilir. Belirli sürede cevap sayısı + gösterim vb gibi.

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Elinize sağlık. Eklentinin tema ayarları dışında bir yerden bir ayarı var mı ? Aktif ettim ama ikon görünmüyor
Eklenti ayarları dışında herhangi bir ayar yok. Basit bir eklenti zaten. Tüm dosyaları ilgili alana attınız mı? Örneğin styles/xtr/hot_threads dosyalarını...

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

Nerdface

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Web Sitesi
nerdface.co.uk
Would the server impact be too great to have a section within 'Notable members' for 'Most hot threads' where the author is credited for having a thread go hot? :unsure:

I also wonder if it would be worth adding an alternative option to place an FA icon next to the 'Watched' icon (eye) for hot threads..

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Evet arkadaşlar nasıl yapabilirim ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8