Bilgi Yeni tasarım hakkında fikirleriniz nelerdir?

Bilgi Yeni tasarım hakkında fikirleriniz nelerdir?
53
8K
tema mobilde biraz ağır gibi çalışıyor yukarıya aşağıya çektiğimde kasma var

Geri bildiriminiz için teşekkürler, ancak kendi mobil cihazlarım ile test esnasında açıkçası bir sorun göremedim ama olası nedenleri olabilir elbette. Belirtmiş olduğunuz konuda diğer kullanıcıların da geri bildirimlerini bekliyorum. Analiz sitelerinin verilerine göre de çalışma yapılmaktadır.

Son düzenleme:
Geri bildirimiz için teşekkür ederim. Aslında 1 pixelik bir değer onun da zaten panelde ayarı mevcut. 132px verilmiş sizin tespitinizde 135px ile durum sabitlenmiştir.
1572948578305.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar az önce tesadüfen bir warez sitede denk geldim. Yeni temanın tüm kaynak kodlarının kopyalanmaya çalışıldığını tespit ettim. Şu aşamada footer yapısı kopya edilmiş. Bu yüzden yeni tema tüm üye gruplarına kapatılmıştır. Valla ne diyeceğimi bilemiyorum.

Test aşamaları tarafımızca tamamlandıktan sonra satışa sunulacaktır.

Son düzenleme:
Herkese merhabalar;

Bu tasarım hakkında fikirlerinizi almak istemiştim. Ancak görsel açıdan güzel olan bir yapının kod yapısında da güzel olması benim için önemli bir unsur teşkil etmiştir. Benimle çalışan arkadaşlar bilirler ki eğer bir şeyi düzgün olarak sunmamış isem yada içime sinmiyorsa silip yenisini dahi yapmayı takıntı haline getiren birisi olduğumu bilirler.

Bu yüzden tasarımı en baştan tamamen sıfırdan yazma kararı aldım ve öyle de yaptım. Görünüm olarak bazı özellikleri eklerken bazı gereksiz yapıları da çıkarmış oldum. Bu tasarımın özellikleri ile de ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Orada daha detaylı olarak tasarım ile ilgili bilgilere erişebileceksiniz.

Şimdilik tasarımı siz değerli forum sakinlerinin yorumlarına bırakıyorum. Bu yeniden yazılmış bir tasarım olduğundan tespit etmiş olduğunuz hataları bildirirseniz sevinirim.

Saygılar...

Herkese merhabalar;

Bu tasarım hakkında fikirlerinizi almak istemiştim. Ancak görsel açıdan güzel olan bir yapının kod yapısında da güzel olması benim için önemli bir unsur teşkil etmiştir. Benimle çalışan arkadaşlar bilirler ki eğer bir şeyi düzgün olarak sunmamış isem yada içime sinmiyorsa silip yenisini dahi yapmayı takıntı haline getiren birisi olduğumu bilirler.

Bu yüzden tasarımı en baştan tamamen sıfırdan yazma kararı aldım ve öyle de yaptım. Görünüm olarak bazı özellikleri eklerken bazı gereksiz yapıları da çıkarmış oldum. Bu tasarımın özellikleri ile de ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Orada daha detaylı olarak tasarım ile ilgili bilgilere erişebileceksiniz.

Şimdilik tasarımı siz değerli forum sakinlerinin yorumlarına bırakıyorum. Bu yeniden yazılmış bir tasarım olduğundan tespit etmiş olduğunuz hataları bildirirseniz sevinirim.

Saygılar...

İlk yayınladığında da çok hoşuma gitmişti revize olduktan sonraki hali de çok güzel olmuş şuan için görünen her hangi bir sorun yok. Her zaman ki gibi sanatını konuşturmuşsunuz hocam. ;) (y)

İlk yayınladığında da çok hoşuma gitmişti revize olduktan sonraki hali de çok güzel olmuş şuan için görünen her hangi bir sorun yok. Her zaman ki gibi sanatını konuşturmuşsunuz hocam.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Elimizden geldiğince kullanıcı dostu arayüzleri çıkarmak için çalışmaktayız. Tema ile ilgili geniş bir anlatım içeren konu oluşturduğumda daha net anlaşılır olacaktır. ;)

Gözü yormayan şahane bir tasarım olmuş. Ben çok beğendim, akşam büyük ekranda bakıp değerlendirmek istiyorum. Fiyatı uçuk olmazsa düşünebilirim :)

Gözü yormayan şahane bir tasarım olmuş. Ben çok beğendim, akşam büyük ekranda bakıp değerlendirmek istiyorum. Fiyatı uçuk olmazsa düşünebilirim :)
Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim. Tasarım modern arayüz yapısı ile hemen her topluluğa hitap edebilecek niteliktedir. Fiyatı konusunda daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi diğer tema ücretlerimiz ile hemen hemen aynı olacağı kanaatindeyim. Öyle fahiş fiyatlar olmayacağından emin olabilirsiniz.

Aslında ürünler sayfasında yayınlamadan önce canlı site üzerinde testlerini tamamlamak istiyorum. Tespit edilen hataları çözerek kararlı sürüm olarak yayınlamayı planlıyorum. Şu ana kadar tespit edilmiş ciddi bir hata göremedim açıkçası. Belki gözden kaçan bir kaç nokta olabilir onlar da sorun değil..

Genel hatları ile tüm cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca site analiz sitelerinin verileri doğrultusunda da çalışmalar yapılmıştır.

Bir arkadaşımız sanırım NoFeaR gtmetrix üzerinden analiz yapmıştı bu yönde de çalışmalar yapıldı. O zaman ki alınan veriler ile şimdiki veriler arasında oldukça fark oluşmuştur. Aslında gtmetrix üzerinden alınan veriler sadece tema taraflı değildir. Tüm site verilerini alıyor olması ve sitede bir çok eklenti ve diğer sorgular da yer almaktadır. Ama yine de tasarım kısmında yapılması gerekenler tüm işlemler yapılmıştır.

gmetrix.png

Son düzenleme:
Değerli XenTR Sakinleri;

Fiyat politikamızda herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacaktır. Diğer temalarımız ile aynı fiyattan sunulacaktır. Amacımız "Kazan Kazan" ilkesinin herkese fayda sağlamasını hedeflemekteyiz.

Temanın satış fiyatı 35$ olacaktır. Sanırım bugün veya yarın satış için ürünler sayfamızda yerini alacaktır.

XenTR Tekrardan elinize emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş, diğer açmış olduğunuz tanıtım konusu da çok profesyonel olmuş tebrikler. Dün tema tekrar devreye girince tekrar test ettim siteyi, dünden bugüne de güzel bir iyileşme olmuş, bende eski durum ve son durum grafiğini paylaşayım.

Elimizden geldiğince her açıdan değerlendirmekteyiz. Tabii sizlerin tespitleri bizim için çok yararlı olmaktadır.;) Şu an için belki önbellek ile doğru verileri alamıyor olabiliriz ancak 24 saat sonra daha stabil veriler yansıyor olacaktır. Şu hali ile web sitemizi analiz edebilirsiniz. Daha önce değerler konusunda çok dikkat etmemiştik açıkçası ancak tespitleriniz vesilesi ile bu değerleri de mümkün olan en iyi seviyelere çıkarmak için gerekli optimizasyon çalışmaları da yapılmıştır.

İlginiz için teşekkür ederim.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,433Kullanıcılar
cem0003Son Üye
Geri