Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Scorpion

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

tema mobilde biraz ağır gibi çalışıyor yukarıya aşağıya çektiğimde kasma var

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Geri bildiriminiz için teşekkürler, ancak kendi mobil cihazlarım ile test esnasında açıkçası bir sorun göremedim ama olası nedenleri olabilir elbette. Belirtmiş olduğunuz konuda diğer kullanıcıların da geri bildirimlerini bekliyorum. Analiz sitelerinin verilerine göre de çalışma yapılmaktadır.

Son düzenleme:

a.veli

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Merhaba foter üst sol köşede boşluk oluşmuş

şu kod
CSS:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Geri bildirimiz için teşekkür ederim. Aslında 1 pixelik bir değer onun da zaten panelde ayarı mevcut. 132px verilmiş sizin tespitinizde 135px ile durum sabitlenmiştir.
1572948578305.png

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Arkadaşlar az önce tesadüfen bir
sitede denk geldim. Yeni temanın tüm kaynak kodlarının kopyalanmaya çalışıldığını tespit ettim. Şu aşamada footer yapısı kopya edilmiş. Bu yüzden yeni tema tüm üye gruplarına kapatılmıştır. Valla ne diyeceğimi bilemiyorum.

Test aşamaları tarafımızca tamamlandıktan sonra satışa sunulacaktır.

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Herkese merhabalar;

Bu tasarım hakkında fikirlerinizi almak istemiştim. Ancak görsel açıdan güzel olan bir yapının kod yapısında da güzel olması benim için önemli bir unsur teşkil etmiştir. Benimle çalışan arkadaşlar bilirler ki eğer bir şeyi düzgün olarak sunmamış isem yada içime sinmiyorsa silip yenisini dahi yapmayı takıntı haline getiren birisi olduğumu bilirler.

Bu yüzden tasarımı en baştan tamamen sıfırdan yazma kararı aldım ve öyle de yaptım. Görünüm olarak bazı özellikleri eklerken bazı gereksiz yapıları da çıkarmış oldum. Bu tasarımın özellikleri ile de ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Orada daha detaylı olarak tasarım ile ilgili bilgilere erişebileceksiniz.

Şimdilik tasarımı siz değerli forum sakinlerinin yorumlarına bırakıyorum. Bu yeniden yazılmış bir tasarım olduğundan tespit etmiş olduğunuz hataları bildirirseniz sevinirim.

Saygılar...

RemziToker

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Web Sitesi
miui.gen.tr

İtibar Puanı:

Herkese merhabalar;

Bu tasarım hakkında fikirlerinizi almak istemiştim. Ancak görsel açıdan güzel olan bir yapının kod yapısında da güzel olması benim için önemli bir unsur teşkil etmiştir. Benimle çalışan arkadaşlar bilirler ki eğer bir şeyi düzgün olarak sunmamış isem yada içime sinmiyorsa silip yenisini dahi yapmayı takıntı haline getiren birisi olduğumu bilirler.

Bu yüzden tasarımı en baştan tamamen sıfırdan yazma kararı aldım ve öyle de yaptım. Görünüm olarak bazı özellikleri eklerken bazı gereksiz yapıları da çıkarmış oldum. Bu tasarımın özellikleri ile de ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Orada daha detaylı olarak tasarım ile ilgili bilgilere erişebileceksiniz.

Şimdilik tasarımı siz değerli forum sakinlerinin yorumlarına bırakıyorum. Bu yeniden yazılmış bir tasarım olduğundan tespit etmiş olduğunuz hataları bildirirseniz sevinirim.

Saygılar...

İlk yayınladığında da çok hoşuma gitmişti revize olduktan sonraki hali de çok güzel olmuş şuan için görünen her hangi bir sorun yok. Her zaman ki gibi sanatını konuşturmuşsunuz hocam. ;) (y)

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

İlk yayınladığında da çok hoşuma gitmişti revize olduktan sonraki hali de çok güzel olmuş şuan için görünen her hangi bir sorun yok. Her zaman ki gibi sanatını konuşturmuşsunuz hocam.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Elimizden geldiğince kullanıcı dostu arayüzleri çıkarmak için çalışmaktayız. Tema ile ilgili geniş bir anlatım içeren konu oluşturduğumda daha net anlaşılır olacaktır. ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8