[XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı

Eklenti [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı 1.0.4

indirmek için izniniz yok
XDinc hocam xenforo 2.1.5a güncellemesinden sonra bu eklentı URL Unfurl otomatık eklenmesıne engellıyor.

bılgınıze.

XDinc Övünç bey, resimde gözüken resim ve icon kısmı tema özelliği mi? Kendi url mi test ettim boş çıkıyor.

araclardan test yaptım sıkıntısız lakın konulara atılan lınkler sadece lınk olarak gozukuyor

globaldekı 2.0.3 yukledım o sıkıntısız.

XDinc Övünç bey, resimde gözüken resim ve icon kısmı tema özelliği mi? Kendi url mi test ettim boş çıkıyor.

Bu normal sistemin kendi üzerinde gelen bir seçenek,
Temaya özgü değildir Stil özelliklerinde ilgili alanların ayarları için lütfen görsel dizin ataması yapın.

1573302588856.png

Meta Veri Logosu URL'si : Görsel için Bir Dizin girin
Favicon URL : Görsel için Bir Dizin girin
Anlık bildirim rozeti URL : Görsel için Bir Dizin girin

bir onceki surumu yukle sorunsuz çalışıyor.

[XD] Turkish Friendly URL 2.0.3

Bir onceki surumu yukle sorunsuz çalışıyor.

Uzun bir süre aranızda olamadım, iş yoğunluğu ve sağlık sorunları nedeni ile açıkçası güncelleme fırsatım olmadı siz ilk yazdığınız sıralar.
Fakat bu gece yeni sürüme uyumlu hale getiririm.

Sorun yok :) ...

Ovunc Dinc kullanıcımız, [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.2

TR: 2.1.5 - 2.1.5.a sürümü sonrası otomatik URL algılama yapısında yaşanan sorun düzeltilmiştir.

EN: Unfurl URL to a rich preview automatically option problem fixed.

Sürüm içerisinde genel kontrol yapılmıştır.
Geri bildirim ve uyarıları için Sota ya teşekkürler.

Güncellemenin devamını inceleyin...

Sota bir test eder misin?
Sen den gelecek yanıta göre serbest bırakalım sürümü teşekkürler.

Elıne saglık test ettım sıkıntısız.

bir kaç gündür Hiç dosya indirmediğim halde günlük download limitini doldurdunuz hatası alıyorum...indirme butonu aktif olmuyor

bir kaç gündür Hiç dosya indirmediğim halde günlük download limitini doldurdunuz hatası alıyorum...indirme butonu aktif olmuyor
Sanırsam eklentıyı test etmem ıcın 1 ındırme hakkı vardı. onuda ben ındırdım. ovunc hoca cevrımıcı oldugunda ındırme lımıtını kaldıracaktır.

Yönetimsel alanda bir sorun yada kısıtlama görünmüyor, bunu zaten kimseye yapmayız lisans alan adınızı doğrulamanız yeterli.
Sadece bu devre dışı kalmış görünüyor.

Saygılar.

Eğer ki dosya indirme ile ilgili bir kısıtlama varsa bunun olmaması gerektiğini düşünüyorum. Nihayetinde zaten sınırlandırmalarınız var; otuz mesajı doldurmadan dosya (premium) indiremezsin, geçerli lisans yoksa forumda kısıtlanırsın gibi. Ve üyeye sadece bir dosya indirip buna sınırlama koymak, özellikle bir önceki cümlemde belirttiğim gibi; forumun istediği kriterleri karşılayan üyeler olarak doğru bulmuyorum. Bu da benim bir eleştirim olsun naçizane.

Eğer ki dosya indirme ile ilgili bir kısıtlama varsa bunun olmaması gerektiğini düşünüyorum. Nihayetinde zaten sınırlandırmalarınız var; otuz mesajı doldurmadan dosya (premium) indiremezsin, geçerli lisans yoksa forumda kısıtlanırsın gibi. Ve üyeye sadece bir dosya indirip buna sınırlama koymak, özellikle bir önceki cümlemde belirttiğim gibi; forumun istediği kriterleri karşılayan üyeler olarak doğru bulmuyorum. Bu da benim bir eleştirim olsun naçizane.
ındır butonu suan aktıf tekrar kontrol edın.

ındır butonu suan aktıf tekrar kontrol edın.
Maalesef değil:
Rk9H1A.png

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri