[XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı

Eklenti [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı 1.0.4

indirmek için izniniz yok
Denedim, ne yazık ki çakışma tahminim doğru çıktı bro :(
Bilgin olsun.
Başlık kontrolü benim için kritik olduğudan şu anda ondan vazgeçme şansım yok, fırsat buldukça artık elle düzelteceğim hatalı oluşan linkleri de.

Hayırlısı olsun o zaman :)
Sen hiç kendine de hata bulma hep yapanda kabahat :)

Bu sefer cevabı vermem lazım, madem doktor oldun teşhis koydun hasta masada kalırsa da sorumluluk alacaksın
SEO URL eklentisi map değişkenlerinde zaten bazı karakterleri kontrol eder ve devre dışı bırakır,

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ama sen yapının kendinde eklersen bu işler öyle olmuyor :)...
O yüzden hata nerde sen bir kontrol et bendeyse ben eklentiyi yeniden gözden geçiririm.

1645651080804.png

Kardeşim XDinc merhaba,

Title Thread eklentisinin tüm özel karakterlerini silmeme rağmen ne yazık ki değişen bir şey olmadı. Sadece pasif edince SEO eklentisi sorunsuzca çalışıyor, aktif eder etmez, İki şeklinde olan yazıyı, i-ki olarak linkliyor.
Ayrıca Title Thread eklentisinin tüm özel karakterlerini tekrar ekledikten sonra, bu sefer orada da yine Sentence Case sorunu olmaya başladı.
Kontrolünü yapıyor ama her kelimenin ilk harfi büyümüyor.

Bilgi vermek istedim.

Benim yapabileceğim bir husus olursa başımla.

Kardeşim XDinc merhaba,

Title Thread eklentisinin tüm özel karakterlerini silmeme rağmen ne yazık ki değişen bir şey olmadı. Sadece pasif edince SEO eklentisi sorunsuzca çalışıyor, aktif eder etmez, İki şeklinde olan yazıyı, i-ki olarak linkliyor.
Ayrıca Title Thread eklentisinin tüm özel karakterlerini tekrar ekledikten sonra, bu sefer orada da yine Sentence Case sorunu olmaya başladı.
Kontrolünü yapıyor ama her kelimenin ilk harfi büyümüyor.

Bilgi vermek istedim.

Benim yapabileceğim bir husus olursa başımla.
Bende de benzer bir problem var XDinc

Evet durum bende de aynen devam ediyor :( Büyük İ kullanınca i-ki şeklinde link oluşuyor.

Merhaba XDinc hocam 🙋🏻‍♂️
premium eklenti değilse eğer bende
indirmek için izniniz yok uyarısı veriyor. 😐

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri