[XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı

Eklenti [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı 1.0.4

indirmek için izniniz yok

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı - URL yapısını seo uyumlu hale getirir ve Türkçe (TR) karakterleri romanize eder.

Bu eklenti XF2-URL Yapısını ->Romanize ederek türkçe karakterleri ve sembolleri düzenler.
Eklenti kurumuna geçmeden önce siteadresiniz/admin.php?options/groups/basicBoard/ alanında bulunan Arama motoru dostu URL yapısını kullan seçeneğini aktif edin.

Ekli dosyayı görüntüle 224

XenForo 2'nin çıkış sürecinde yaptığımız bu eklenti bir çok sitede farklı sürümlerle mevcuttur.

XENTR için hazırlanmış olan bu sürüm bilinen tüm sembolleri içerir.

[ATTACH...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Ovunc Dinc kullanıcımız, [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

Yeni Karakter Güncellemeleri Eklendi

Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi sanırım bu eklentiyi XenForo sitesi olan her arkadaşımız kuruyor. Eklentinin bize ait olmasından dolayı kullanmamakta ısrarla direnen topluluklarda bulunabilir buna saygı duyarız.

URL yapısı üzerinde seo uyumlu bir düzene geçmek için farklı alternatif arayışlarında olan arkadaşlarımızın olduğunu görüyoruz bir çok dosyanın revize edilmesi ile farklı yollar bulunabilir akıl akıldan üstündür. Fakat bu bir hata, sistem dosyasını değiştiremezsiniz! Bu...

Güncellemenin devamını inceleyin...
Ovunc Dinc kullanıcımız, [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

Yeni Karakter Güncellemeleri Eklendi

Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi sanırım bu eklentiyi XenForo sitesi olan her arkadaşımız kuruyor. Eklentinin bize ait olmasından dolayı kullanmamakta ısrarla direnen topluluklarda bulunabilir buna saygı duyarız.

URL yapısı üzerinde seo uyumlu bir düzene geçmek için farklı alternatif arayışlarında olan arkadaşlarımızın olduğunu görüyoruz bir çok dosyanın revize edilmesi ile farklı yollar bulunabilir akıl akıldan üstündür. Fakat bu bir hata, sistem dosyasını değiştiremezsiniz! Bu...

XDinc hocam xenforo 2.1.5a güncellemesinden sonra bu eklentı URL Unfurl otomatık eklenmesıne engellıyor.

bılgınıze.

Bir onceki surumu yukle sorunsuz çalışıyor.

Uzun bir süre aranızda olamadım, iş yoğunluğu ve sağlık sorunları nedeni ile açıkçası güncelleme fırsatım olmadı siz ilk yazdığınız sıralar.
Fakat bu gece yeni sürüme uyumlu hale getiririm.

Sorun yok :) ...

1.0.2

TR: 2.1.5 - 2.1.5.a sürümü sonrası otomatik URL algılama yapısında yaşanan sorun düzeltilmiştir.

EN: Unfurl URL to a rich preview automatically option problem fixed.

Sürüm içerisinde genel kontrol yapılmıştır.
Geri bildirim ve uyarıları için Sota ya teşekkürler.

ellerine sağlık. Uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum (y)

Ne demek ilk oluşturduğumdan bu yana pek üstüne düşmedim ama yakında bir elden geçirmeyi düşünüyorum.
Fakat güncelleme URL yapısını etkilemeyecek sadece yeni karakter düzenleri eklenecek.

Xenforo globaldaki 2.0.3 surumuyle

burdaki 1.0.1 surumu farkli mi. ?

TR-FriendlyLink URL Romanization 2.0.2
kullanıyorum
bu eklenti daha guncel diyorsunuz doğrumudur?

Ben deTR-FriendlyLink URL Romanization 2.0.2 kullanıyorum. Bunu kurarken herhangi spesifik takip etmemiz gereken bir adım var mı yoksa direk olarak mevcut olanı normal bir şekilde kaldırıp [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı 1.0.1 kurmamız yeterli mi?

Ben deTR-FriendlyLink URL Romanization 2.0.2 kullanıyorum. Bunu kurarken herhangi spesifik takip etmemiz gereken bir adım var mı yoksa direk olarak mevcut olanı normal bir şekilde kaldırıp [XTR] SEO Uyumlu URL ve Link Yapısı 1.0.1 kurmamız yeterli mi?

Yazdıklarınız yeterli :)...
Diğerini kaldırıp bunu kurmanız sizi son sürüme yükseltir.

XDinc Merhaba, eklentiyi kullanmak istiyorum ancak aklıma takılan bir soru var yardımcı olur musunuz?
Mevcut link yapısı ile google indexin de 30k sayfam gözüküyor, eklenti ile link yapısını değiştirmem durumunda google trafiği ile gelen ziyaretçiler yeni link yapısına yönlenecek mi 404 hatası mı alacak?

Teşekkürler

XDinc hocam xenforo 2.1.5a güncellemesinden sonra bu eklentı URL Unfurl otomatık eklenmesıne engellıyor.

bılgınıze.

XDinc Övünç bey, resimde gözüken resim ve icon kısmı tema özelliği mi? Kendi url mi test ettim boş çıkıyor.

Bu normal sistemin kendi üzerinde gelen bir seçenek,
Temaya özgü değildir Stil özelliklerinde ilgili alanların ayarları için lütfen görsel dizin ataması yapın.

1573302588856.png

Meta Veri Logosu URL'si : Görsel için Bir Dizin girin
Favicon URL : Görsel için Bir Dizin girin
Anlık bildirim rozeti URL : Görsel için Bir Dizin girin

bir onceki surumu yukle sorunsuz çalışıyor.

[XD] Turkish Friendly URL 2.0.3

Sota bir test eder misin?
Sen den gelecek yanıta göre serbest bırakalım sürümü teşekkürler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri