Xenforo pazar yeri eklentisi?

robotikforum

Banned
Arkadaşlar üyelerin kendi ürünlerini satabileceği pazar yeri eklentisi tarzı bir eklenti var mı? Yani ödemeler bizim banka hesabımız da barınacak belirli komisyonlar kesilecek sonra kişilerin hesabına biz yükleyeceğiz ama bu ileri ki zamanlarda ki düşüncelerimiz şimdilik sadece ürün satışı yani burada ki Paid - [XTR] Testimonial Showcase gibi bir eklenti biliyor musunuz?

Dragonbyte tarafından geliştirilmiş bu eklenti fazlasıyla işini görecektir. ;)

Kullanıcı grup izinlerinden ilgili gruplar için ürün satmasına izin verirseniz üyeleriniz de ürün satabilirler. Komisyon uygulayabilirsiniz. Ödemeler sizin belirlediğiniz ödeme geçidi üzerinden gerçekleştirilir. Eklenti sizin isteklerinizi fazlasıyla sunmaktadır.

Kullanıcı grup izinlerinden ilgili gruplar için ürün satmasına izin verirseniz üyeleriniz de ürün satabilirler. Komisyon uygulayabilirsiniz. Ödemeler sizin belirlediğiniz ödeme geçidi üzerinden gerçekleştirilir. Eklenti sizin isteklerinizi fazlasıyla sunmaktadır.
Çok teşekkürler peki? Ne zaman sanal pos modülü yapıyorsunuz abim xf ye ticket attım ama yok hiç ilgilenmiyorlar. Lütfen yardım edin payhesap.com var api sunuyor bir inceleyin abi vallaha cidden yardım edin ya.

Bu dediğiniz sistemi incelemedim. Bakayım nasıl bir sistem. Öyle her yere hesap açmak ta istemiyorum. Açmış olduğunuz bir hesap varsa panelde geliştirici kısımı görüntülerini destek talebinden paylaşırsanız kolaylık sağlamış olursunuz. Gereksinimleri shopier gibi karşılıyor olması gerek. Komisyon oranları ödeme zamanı, güvenilirliği bunların hepsi çok önemli. + hangi ürünler için satış desteği veriyor vs vs.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri