Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Xenforo pazar yeri eklentisi?

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Arkadaşlar üyelerin kendi ürünlerini satabileceği pazar yeri eklentisi tarzı bir eklenti var mı? Yani ödemeler bizim banka hesabımız da barınacak belirli komisyonlar kesilecek sonra kişilerin hesabına biz yükleyeceğiz ama bu ileri ki zamanlarda ki düşüncelerimiz şimdilik sadece ürün satışı yani burada ki Paid - [XTR] Testimonial Showcase gibi bir eklenti biliyor musunuz?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Dragonbyte tarafından geliştirilmiş bu eklenti fazlasıyla işini görecektir. ;)

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Dragonbyte tarafından geliştirilmiş bu eklenti fazlasıyla işini görecektir. ;)

Teşekkürler bu bağsettiğim özelliklerin hepsi var mı? Yani yönetici değil de kullanıcılar kendi ürünlerini satacak. Ve komisyon kesebilme vs.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Kullanıcı grup izinlerinden ilgili gruplar için ürün satmasına izin verirseniz üyeleriniz de ürün satabilirler. Komisyon uygulayabilirsiniz. Ödemeler sizin belirlediğiniz ödeme geçidi üzerinden gerçekleştirilir. Eklenti sizin isteklerinizi fazlasıyla sunmaktadır.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Kullanıcı grup izinlerinden ilgili gruplar için ürün satmasına izin verirseniz üyeleriniz de ürün satabilirler. Komisyon uygulayabilirsiniz. Ödemeler sizin belirlediğiniz ödeme geçidi üzerinden gerçekleştirilir. Eklenti sizin isteklerinizi fazlasıyla sunmaktadır.
Çok teşekkürler peki? Ne zaman sanal pos modülü yapıyorsunuz abim xf ye ticket attım ama yok hiç ilgilenmiyorlar. Lütfen yardım edin payhesap.com var api sunuyor bir inceleyin abi vallaha cidden yardım edin ya.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Bu dediğiniz sistemi incelemedim. Bakayım nasıl bir sistem. Öyle her yere hesap açmak ta istemiyorum. Açmış olduğunuz bir hesap varsa panelde geliştirici kısımı görüntülerini destek talebinden paylaşırsanız kolaylık sağlamış olursunuz. Gereksinimleri shopier gibi karşılıyor olması gerek. Komisyon oranları ödeme zamanı, güvenilirliği bunların hepsi çok önemli. + hangi ürünler için satış desteği veriyor vs vs.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8