Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Teşekkürler XenTR Ekibi

montezuma

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Web Sitesi
osxinfo.net
Uzun zamandır forumumun bazı eksiklikleri vardı. Sonunda profesyonellerin desteğinin gerekliliğine karar verip Xentr ekibinden yardım istedim. Ovunc Dinc ve XenTR destekleriyle forumun bütün eksikleri, sorunları çözüldü. Her ikisine de buradan çok teşekkür ederim.
Yapılan iyileştirmeler;
Temaların kurulumu ve bunların yeniden düzenlenmesi
Forum için istenen XenTR eklentilerinin kurulumu ve mevcut olanların güncellenmesi.
Diğer eklentilerin düzenlenmesi.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Uzun zamandır forumumun bazı eksiklikleri vardı. Sonunda profesyonellerin desteğinin gerekliliğine karar verip Xentr ekibinden yardım istedim. @Ovunc Dinc ve @XenTR destekleriyle forumun bütün eksikleri, sorunları çözüldü. Her ikisine de buradan çok teşekkür ederim.
Hakkımızdaki güzel değerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederim. Bunlar basit şeyler ne zaman isterseniz bir selam kadar yakınız. ;)

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
montezuma , Değerli dostum biz bir aileyiz.
Öncelikle bu güzel mesajın için ben teşekkür ederim biz bu yolda bize inanan güvenen herkese kapımızı açıyoruz.
İnsanlar bir birine destek olmadığı sürece tek başına ne bildiklerinin nede ne yapabildiklerinin bir önemi yok!

Siten zaten çok güzel biz sadece seninle birlikte olması gerekenleri senin önerilerine göre elden geçirdik.
Belki çok sıkı bir dialog olmasa da bir birimizi 3 senedir tanıyoruz belki de daha fazlası :) ...
İnsanlar dostları ve sevdiklerini yalnız bırakmazlar.

montezuma

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Web Sitesi
osxinfo.net
Hakkımızdaki güzel değerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederim. Bunlar basit şeyler ne zaman isterseniz bir selam kadar yakınız. ;)

montezuma , Değerli dostum biz bir aileyiz.
Öncelikle bu güzel mesajın için ben teşekkür ederim biz bu yolda bize inanan güvenen herkese kapımızı açıyoruz.
İnsanlar bir birine destek olmadığı sürece tek başına ne bildiklerinin nede ne yapabildiklerinin bir önemi yok!

Siten zaten çok güzel biz sadece seninle birlikte olması gerekenleri senin önerilerine göre elden geçirdik.
Belki çok sıkı bir dialog olmasa da bir birimizi 3 senedir tanıyoruz belki de daha fazlası :) ...
İnsanlar dostları ve sevdiklerini yalnız bırakmazlar.
Ovunc Dinc XenTR Çok teşekkürler. Sayenizde.Ellerinizden sihir akıyor.
mükemmel olmuş ya bu nedir abi şok yani forum mu bu ya
Dostum, XenTR ekibi sağolsun. ;)

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8