Teşekkürler XenTR Ekibi

Teşekkürler XenTR Ekibi
5
1K

montezuma

Licenced
Uzun zamandır forumumun bazı eksiklikleri vardı. Sonunda profesyonellerin desteğinin gerekliliğine karar verip Xentr ekibinden yardım istedim. XDinc ve XenTR destekleriyle forumun bütün eksikleri, sorunları çözüldü. Her ikisine de buradan çok teşekkür ederim.
Yapılan iyileştirmeler;
Temaların kurulumu ve bunların yeniden düzenlenmesi
Forum için istenen XenTR eklentilerinin kurulumu ve mevcut olanların güncellenmesi.
Diğer eklentilerin düzenlenmesi.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

montezuma , Değerli dostum biz bir aileyiz.
Öncelikle bu güzel mesajın için ben teşekkür ederim biz bu yolda bize inanan güvenen herkese kapımızı açıyoruz.
İnsanlar bir birine destek olmadığı sürece tek başına ne bildiklerinin nede ne yapabildiklerinin bir önemi yok!

Siten zaten çok güzel biz sadece seninle birlikte olması gerekenleri senin önerilerine göre elden geçirdik.
Belki çok sıkı bir dialog olmasa da bir birimizi 3 senedir tanıyoruz belki de daha fazlası :) ...
İnsanlar dostları ve sevdiklerini yalnız bırakmazlar.
Öncelikle bu güzel mesajın için ben teşekkür ederim biz bu yolda bize inanan güvenen herkese kapımızı açıyoruz.
İnsanlar bir birine destek olmadığı sürece tek başına ne bildiklerinin nede ne yapabildiklerinin bir önemi yok!

Siten zaten çok güzel biz sadece seninle birlikte olması gerekenleri senin önerilerine göre elden geçirdik.
Belki çok sıkı bir dialog olmasa da bir birimizi 3 senedir tanıyoruz belki de daha fazlası :) ...

Uzun zamandır forumumun bazı eksiklikleri vardı. Sonunda profesyonellerin desteğinin gerekliliğine karar verip Xentr ekibinden yardım istedim. @Ovunc Dinc ve @XenTR destekleriyle forumun bütün eksikleri, sorunları çözüldü. Her ikisine de buradan çok teşekkür ederim.
Hakkımızdaki güzel değerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederim. Bunlar basit şeyler ne zaman isterseniz bir selam kadar yakınız. ;)

Hakkımızdaki güzel değerlendirme ve yorumunuz için teşekkür ederim. Bunlar basit şeyler ne zaman isterseniz bir selam kadar yakınız. ;)

XDinc XenTR Çok teşekkürler. Sayenizde.Ellerinizden sihir akıyor.
mükemmel olmuş ya bu nedir abi şok yani forum mu bu ya
Dostum, XenTR ekibi sağolsun. ;)

Son düzenleme:
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri