Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Çözüldü Temayı editlemiştim şimdi güncelleme geldi ne yapmalıyım.

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 star(s)

robotikforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Mar 13, 2020
97
35
18
Selamlar ThemeHouse Uİ.X 2 temasını kullanıyorum bir kaç edit yapmıştım şimdi temaya güncelleme geldi ben edit yaptığım temaları bağımsız tema olarak indirip kurmuştum şimdi güncelleme ile Uİ.X 2 yi tekrar kurdum Screenshot ve ne yapmam gerekiyor bir arkadaş şey demişti temalarınızı çocuk tema olarak ekleyin ama şimdi eski temadan güncellemeleri almadı şuan ki tema yani şöylemi yapmalıyım Uİ.X 2 yi tekrar çocuk stil olarak kurup şimdiki temada yaptığım değişikliklerimi aktarmam lazım yoksa şuan kurulu olan temayı direk çocuk stili olarak mı yüklemem lazım baya karmaşık oldu ama kusura bakmayın nasıl yaparız reis ayırca o dediğim eklentiyi ne kadar yaparsınız. @Ovunc Dinc
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,275
2,603
113
xentr.net
Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!
Aşağıda yer alan konuyu inceleyebilirsiniz.


En sağlıklı mevcut stili silmeden önce Main Style sonra ona bağlı Child style oluşturmak ve Child Style üzerine şuan kullandığınız temada yer alan revizyonları aktarıp sonrası kullandığınızı silmektir.

Saygılar.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top