Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Bana 5 satır kod yazabilir misiniz?

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
İki tema var tema 1, tema 1 siyah bana şöyle bir xf kodu lazım ben ekleyeceğim yere eklerim css stillemesini yaparım. eğer tema 1 ise gece simgesi gözükecek tıklayınca gece temasına geçecek eğer tema 1 siyah ise gündüz simgesi gözükecek tema 1 temasına gidecek yardımlarınızı bekliyorum pls.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Sanırım isteğinizi bu eklenti çözecektir.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
XenTR ekledim süper çalışıyor elinize sağlık ama iki yere ekledi hangi şablondan neyi kaldırayım bilginiz var mı?

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Normal şartlarda ürünü anlatıldığı şekilde kurmuşsanız sorun olmaması lazım. Ancak kullandığınız tasarımda navigasyon alanı kodları macro ile başka alanlarda çalıştırıyor olabilir. Default temada bakarak dönüş sağlar mısınız?

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Css display ile kaldırıverdim :D Oraları hiç düzenlemedim temayı hiç düzenlemedim diyebilirim. Çok basit bir iki değişiklik yaptıysam yapmışımdır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6