Kullanım tekniği How to make a sticky user cell?

Kullanım tekniği How to make a sticky user cell?
25
6K
Ustam yeni bir konu açmak istemedim, bunu peki sidebar için nasıl yapabiliriz? yani istediğimşey sayfayı aşağı kaydırdıkta aynen bunun gibi sabitlensin istiyorum, umarım anlatabilmişimdir.

Bunun için yakında bir eklenti yayınlayacağım. Eklenti özellikleri şöyle olacak;

• Açılır kapanır sidebar
  • Katlanabilir sidebar
  • Fontawasome ikonları
Bunun haricinde eklenmesini önereceğiniz özellikler var ise görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Hicam elinuze sağlık, ama bana sadece bu şeyi kodlarla yapmayı anlatırsaniz sevinirim.

Bu şey olarak bahsettiğinizden kastınız Nedir?

Nasıl yapıldığını kavrayamadıktan sonra kodla yada eklenti ile olması arasında bir fark yoktur.
Kaldı ki sürüm güncellemelerinde yaptığınız değişiklikleri manuel olarak tekrar yapmanız gerekir.

Ek olarak bazı isteklerin açık kaynak kodlu paylaşılması geliştiricinin emeğinin tatlı su kurnazları tarafından çalınmasına sebebiyet verir.
MySimS3k® size bütün ihtiyaçlarınıza yönelik bir eklenti sunacağını beyan etmiş.

Ben hala kod istiyorum diye yazmanızın gereği yok, çok bakmak isterseniz eklentiyi ayrıştırır kodlarına bakarsınız.
Hocam öyle bir yazdınız ki sanki dövecekmişsiniz gibi, alt tarafı bir koddu onu da kendim kodladım zaten, sitenizde topu topu 3 kez yardım istedim hiç birinde yardımcı olmadıniz, aytiyetten ben zaten halletim diye mesaj çektim, eger zorunuza gidiyorsa kapatin hesabimi, enteresan insanlarla karsilasiyoruz, ALLAH sonumuzu hayir etsin, kendi adima birdaha sitenize giren yada yardim isteyen namerttir.

That’s pretty cool, will be nice for long posts.

Quick Jump
2,630Konular
12,464Mesajlar
1,433Kullanıcılar
tvparadiseSon Üye
Geri