Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Kullanım tekniği How to make a sticky user cell?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,668
Website
xentr.net

Most Reacted 5 Post

Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!
İşinize gelmeyince hesabımı kapatın moduna giriyorsunuz! Bizim neden zorumuza gitsin aptal aptal yorumlar yapmayın.
Madem destek alamıyorsun demek ki bir sorun var. Bunun nedenini kendinde arama ama gel burada gider yap, sonrada e-posta adresini değiştir git.
Kusura bakma ama inan girersen namert olduğunla ilgili konu açacağım. Haberin olsun.

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
2,929
Website
xentr.net
TR: Bir çok kullanıcı bu paylaşımı istedi sanırım artık kolayca uygulayabilirler.
Bazen ufak ama sihirli dokunuşlar farklılık yaratmak için gerekli.
Paylaşım için teşekkürler.

EN: Users were asking! I think they can easily apply.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,668
Website
xentr.net
Burada anlatılan kullandığınız temanın durumuna göre kendi şekillendirmenizi yapmanız yönündedir. Örneğin sizin temanın mesaj alanında yapışkan kullanıcı alanının kavrayacağı yükseklikteki top:40px değildir. veya sağ çıkıntı değeri right: 10px değildir gibi.

Umarım anlatabilmişimdir. Her şeyi her temaya göre ayarlamamız mümkün olamaz. Genelde verdiğim kodları sistemin yapısına göre vermekteyim. Gelecekte sorun yaşanmaması adına.

SelamT

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
94
İyi iş, tebrikler.
Forumuma uyguladım ve sorunsuz çalışmakta.
İlk mesajdaki kullanıcı bilgisinin, buradaki gibi yatay olması içinde bir kaynak ekleyecek misiniz?
:cool:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,668
Website
xentr.net
Kullanılan tüm materyaller tema özellikleri ile ilgili olduğu için hemen bir kaynak sunmak şu an için mümkün görülmemektedir. Sadece css bazlı olsa eklerim ancak şablon değişkenleri mevcut olduğu için bu seçenek şu an için mümkün değil.

Tanner

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Reaction score
2
Ustam yeni bir konu açmak istemedim, bunu peki sidebar için nasıl yapabiliriz? yani istediğimşey sayfayı aşağı kaydırdıkta aynen bunun gibi sabitlensin istiyorum, umarım anlatabilmişimdir.

MySimS3k®

Mehmet Yılmaz Şimşek
Yasaklı
Reaction score
180
Website
xenforotr.com
Bunun için yakında bir eklenti yayınlayacağım. Eklenti özellikleri şöyle olacak;

• Açılır kapanır sidebar
  • Katlanabilir sidebar
  • Fontawasome ikonları
Bunun haricinde eklenmesini önereceğiniz özellikler var ise görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Tanner

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Reaction score
2
Tamamdır hallettim.

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
2,929
Website
xentr.net
Bu şey olarak bahsettiğinizden kastınız Nedir?

Nasıl yapıldığını kavrayamadıktan sonra kodla yada eklenti ile olması arasında bir fark yoktur.
Kaldı ki sürüm güncellemelerinde yaptığınız değişiklikleri manuel olarak tekrar yapmanız gerekir.

Ek olarak bazı isteklerin açık kaynak kodlu paylaşılması geliştiricinin emeğinin tatlı su kurnazları tarafından çalınmasına sebebiyet verir.
MySimS3k® size bütün ihtiyaçlarınıza yönelik bir eklenti sunacağını beyan etmiş.

Ben hala kod istiyorum diye yazmanızın gereği yok, çok bakmak isterseniz eklentiyi ayrıştırır kodlarına bakarsınız.

Tanner

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Reaction score
2
Hocam öyle bir yazdınız ki sanki dövecekmişsiniz gibi, alt tarafı bir koddu onu da kendim kodladım zaten, sitenizde topu topu 3 kez yardım istedim hiç birinde yardımcı olmadıniz, aytiyetten ben zaten halletim diye mesaj çektim, eger zorunuza gidiyorsa kapatin hesabimi, enteresan insanlarla karsilasiyoruz, ALLAH sonumuzu hayir etsin, kendi adima birdaha sitenize giren yada yardim isteyen namerttir.

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
2,929
Website
xentr.net
İşinize gelmeyince hesabımı kapatın moduna giriyorsunuz! Bizim neden zorumuza gitsin aptal aptal yorumlar yapmayın.
Madem destek alamıyorsun demek ki bir sorun var. Bunun nedenini kendinde arama ama gel burada gider yap, sonrada e-posta adresini değiştir git.
Kusura bakma ama inan girersen namert olduğunla ilgili konu açacağım. Haberin olsun.

Ozzy47

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
22
That’s pretty cool, will be nice for long posts.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8