Yardım Forum Üzerinden Kredi Sistemi İle Satış

Yardım Forum Üzerinden Kredi Sistemi İle Satış
13
3K

hasannakyuz

Customer
Herkese Selamlar ;

Forum sitemde Dragonbyte kredi sistemini kullanıyorum. Tam olarak yapmak istediğim şu ;

Pazar alanı bölümünde kullanıcıların alanda yer alan ürünleri kredi olarak satın almalarını istiyorum. Örneğin bir vitrin görünümü ve satın ala bastığında bunu paypaldan değilde forumda var olan kredi eklentisi ile, sahip olduğu krediden almasını istiyorum. rm market eklentisi ile bunu sağlıyabilir miyim acaba ?

Çözüm
Paypal harici kredi sistemi ile nasıl ödeme yaptırtabilirim?
XenForo 'nun ödeme seçeneklerine neyi eklerseniz onunla ödeme yaptırabilirsiniz. Çünkü bu tür eklentilerde genelde XenForo nun yerleşik ödme sistemlerine yer verilmektedir. Doğru olan da budur zaten.

Biz ecommerce sistemini kullanıyoruz ve panelden hangi ödeme sistemini aktif etmiş isek onunla ödeme alabiliyoruz. Ödeme yöntemlerimiz ile ilgili Burada bir konu mevcuttur.
Bu eklentileri kullanmadığım için bir şey söylemek zor. Biz ecommerce eklentisini kullanmaktayız. Manuel olarak kredi tanımlanabilmektedir. Sanıyorum sizin eklenti için de böyle bir şey söz konusu olabilir. Dragonbyte ile görüşürseniz hızlı bir çözüm alacağınızı düşünüyorum.

Bu eklentileri kullanmadığım için bir şey söylemek zor. Biz ecommerce eklentisini kullanmaktayız. Manuel olarak kredi tanımlanabilmektedir. Sanıyorum sizin eklenti için de böyle bir şey söz konusu olabilir. Dragonbyte ile görüşürseniz hızlı bir çözüm alacağınızı düşünüyorum.
Bende o tarz bir şey yapmayı düşünüyorum Osman abi işte, bakiye yükleme gibi bir eklenti olmadığı için, bunu kredi satın alma şeklinde yaparak forum üzerinden de o kredi ile ürün alımlarını yapmayı sağlamak gibi

Merhaba, ecommerce eklentisinde ödeme yöntemi olarak sadece Paypal mevcut. Kredi sistemi yapılabilir mi?

Merhaba, ecommerce eklentisinde ödeme yöntemi olarak sadece Paypal mevcut. Kredi sistemi yapılabilir mi?

Kredi sistemi zaten eklentide mevcut, sadece kullanıcıya krediyi siz tanımlıyorsunuz etkinlikler yada mesajla falan artmıyor yani :) ...

Kredi sistemi zaten eklentide mevcut, sadece kullanıcıya krediyi siz tanımlıyorsunuz etkinlikler yada mesajla falan artmıyor yani :) ...

Şimdi kullanıcı Store üzerinden sepete eklediğinde, kullanıcıyı aşağıdaki ekran karşılıyor;

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Şimdi kullanıcı Store üzerinden sepete eklediğinde, kullanıcıyı aşağıdaki ekran karşılıyor;

Eğer kullanıcıya tanımlı bir kredi varsa;
O kullanıcıya kredi ile öde seçeneği ek olarak ödeme sayfasında gelir ilgili eklentinin dokümanlarını lütfen kontrol ediniz.
Eğer null değilse :) ...

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

XenForo 'nun ödeme seçeneklerine neyi eklerseniz onunla ödeme yaptırabilirsiniz. Çünkü bu tür eklentilerde genelde XenForo nun yerleşik ödme sistemlerine yer verilmektedir. Doğru olan da budur zaten.

Biz ecommerce sistemini kullanıyoruz ve panelden hangi ödeme sistemini aktif etmiş isek onunla ödeme alabiliyoruz. Ödeme yöntemlerimiz ile ilgili Burada bir konu mevcuttur.

Çözüm
Lisans doğrulaması yapmayan kullanıcılara ne yazık ki ürün satışımız bulunmuyor.
Doğrulama işlemini tamamladıktan sonra destek talebi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Saygılar.
Fiyat bilgilendirmesi için ticket açtım. Cevaplarsanız tekrar iletişime geçeceğim gerekli işlemleri sağlayıp, iyi geceler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri