Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi Yeni ödeme yöntemleri hakkında bilgilendirmeler!

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 star(s)

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,002
1,450
113
xentr.net
Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!

Herkese merhaba;

Bildiğiniz gibi bugün yeni satış sitemini etkinleştirmiş bulunuyoruz. Bu yeni satış sistemi üzerinde şu anda 3 farklı ödeme seçeneği sunulmuştur.

Bu ödeme seçenekleri;
 • PayPal
 • Shopier
 • Coinbase Commerce
 1. Paypal: Yurt içi ve Yurt dışı ödemeler için kullanılan pratik ve güvenli bir ödeme yöntemidir;

 2. Shopier: Shopier özellikle yurt içi ödemelerinde sıkça kullanılan hızlı ve güvenilir bir ödeme yöntemidir. Mağazamız üzerinden dolar kurunda vermiş olduğumuz ürün fiyatları otomatik olarak satış esnasında TL kuruna çevirerek rahatlıkla güvenli bir şekilde satın almanıza imkan tanımaktadır. Tıpkı XenForo sisteminde yerleşik olarak gelen örneğin PayPal örneğinde olduğu gibi satın alım sonrasında üye grubunu Müşteri statüsüne alarak direkt satın alınan ürünü indirebilecek şekilde çalışmaktadır.
  Shopier hakkında genel bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.shopier.com/

 3. Coinbase Commerce: Bu sistem ile de sanal para ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılarımız için bir seçenek oluşturuldu. Bu sanal paralardan şu anda popüler olarak kullanılan Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, ve Litecoin seçenekleri kabul edilmektedir.
  Not: Sanal para ödemeleri bazı onaylara tabii olduğu için onay sürelerinin gerçekleşmesi sonrası hesaplar onaylanmaktadır.
  Coinbase Commerce hakkında bilgi almak için https://commerce.coinbase.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yukarıda sözü geçen herhangi bir ödeme yöntemi ile rahatlıkla mağazamızdan ürün satın alınabilmektedir.

Şu aşamada hem yurt dışından ziyaret eden, hemde yurt içinden ziyaret eden kullanıcılarımız için bu seçeneklerin yeterli olduğunu değerlendirmekteyiz.

Saygılar.

XenTR.Net Yönetimi
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top