Yardım Ekleri Görme ve İndirme İlişkilendirilmesi

Yardım Ekleri Görme ve İndirme İlişkilendirilmesi
22
2K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

Grup izinlerinde, konulara dosya yüklemek ve görmek şeklinde iki ayrı izin var.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Lakin "İçeriklerde yer alan ekli dosyaları görebilir" seçeneğini "Hayır" yapınca "Dosya Ekle" butonu da gizlenmekte.
Bu iki ayar birbirinden ayrı olarak çalışması gerekmez mi?

Konu hakkında desteğinizi rica ederim.

Lakin "İçeriklerde yer alan ekli dosyaları görebilir" seçeneğini "Hayır" yapınca "Dosya Ekle" butonu da gizlenmekte.
Eğer böyle bir durum söz konusu ise ki kendi test alanımda denedim haklı gibi görünüyorsunuz. Bu durumu XenForo 'nun kendisinin çözmesi gerekir. Belki bununla ilgili olarak bazı geri bildirim olmuş olabilir.

Merhaba,

Grup izinlerinde, konulara dosya yüklemek ve görmek şeklinde iki ayrı izin var.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu iki ayar birbirinden ayrı olarak çalışması gerekmez mi?

Konu hakkında desteğinizi rica ederim.
xenforo global de dile getirebilirsiniz. Ben böyle bir konu ve başlık görmedim. Ayrıca kayıtlı kullanıcıların dosya yüklemesini istemiyorum mesela ama adminlerin ya da özellikli kullanıcıların yüklediği dosyayı kayıtlı kullanıcının görmesini ve yüklemesini istiyorum. Ne yapabilinir ki mevcut durumda.. ? ?

XenForo 'nun konulara eklenen eklerin yönetimi kısmında ciddi geliştirmelere ihtiyacı var gerçekten.
Umarım birileri dile getirir.

XenForo 'nun konulara eklenen eklerin yönetimi kısmında ciddi geliştirmelere ihtiyacı var gerçekten.
Umarım birileri dile getirir.
xenforo güncel bir sistem… İnan bana güvenlik konusunda muhteşem. Bankaların güvenlik sistemini delip geçen beyaz yakalı hacker arkadaşım İnceledi… Abi açık yok dedi… ?
O yüzden xenforo kullanıyorum. Site açacam 5 yıldır açık kalacak olmaz böyle bir şey… 9 site ve 2 forum kaybettim… Adamlar o kadar saldırdı ki bir halt edemediler. Hırslarından ddos yağmuruna tuttular siteyi ama bir halt yok. Çok şükür…

XenForo 'nun gücü ve güvenliği kısmına ben de bir laf etmiyorum, eden de taş olur :)
Sadece bazı ince detayları mesela yapmamışlar.
Gözden kaçma diyeceğim de, bu profillerin bunu atlaması çok ihtimal dahilinde değil gibi.
Geriye "strateji" kısmı kalıyor sanırım...

Bu arada, nasıl site kaybettiniz, tam o kısmı anlayamadım.

Bu arada xenforo2.3 ü bekliyorum. Mobilitesi düzelecek sitenin… O yayınlansın lisansımı yükseltecem. Şu an temayı da saldım… İnnovate ve exclosive light temalar var elimde innovate bence en güzeli lisansla birlikte onu kullanmakta kesin karar kıldım… sizler hangi temayı kullanıyorsunuz?

Bu arada xenforo2.3 ü bekliyorum. Mobilitesi düzelecek sitenin… O yayınlansın lisansımı yükseltecem. Şu an temayı da saldım… İnnovate ve exclosive light temalar var elimde innovate bence en güzeli lisansla birlikte onu kullanmakta kesin karar kıldım… sizler hangi temayı kullanıyorsunuz?
Xenforo 2.3 biraz uzun süre bekliyebilirsiniz bir sonraki sürüm 2.2.10 olacak ve ondan sonra 2.2.11, 12, 13, 14 diye gidebilir :D

Adminlerinin hepsini özele çağırdım hatta XenTR Osman abiyi de invite ile çağırdım. Kier bu sene içinde çıkacak. Lisansınızı yenileyin dedi.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri