Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Ziyaretçilere konu ve mesajlar blur efekti ile nasıl kapatılır?

Kullanım tekniği Ziyaretçilere konu ve mesajlar blur efekti ile nasıl kapatılır?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
898
1,314
93
xentr.net

Most Reacted 5 Post

Kullanmak isteyenler bu ve bununla beraber resimli kayıt ol kullanırlarsa çok faydalı olacaktır.
local host üzerinde örnek deneme (kayıt ol penceresi sadece ana sayfada gözükecek şekilde ayarlı)
View attachment 1592

hasannakyuz

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
May 20, 2019
304
166
43
32
www.balikhobim.com
Gerçekten emeğinize sağlık, bu herkesin işine yarayacak bir çalışma, diğer türlü ziyaretçilere konu kapatıldığında Google içeriği okuyamıyordu sanırım, emeğinize sağlık tekrar

Yasin

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Apr 11, 2019
59
39
18
Tokat
www.alemiegitim.com
@XenTR çok güzel bir paylaşım olmuş. Yukarıdakileri yaptım. Ama bende olmadı, tarayıcı da temizledim, yine ben göremiyorum. Acaba biri kontrol edip,Sonucu benimle paylaşabilir mi?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
898
1,314
93
xentr.net
Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!
Olmaması için bir neden yok aslında. Eğer extra.less şablonuna verilen kodu eklediyseniz işe yarayıp yaramadığını görmek için ziyaretçi olarak herhangi bir konuya girip görebilirsiniz.

Yasin

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Apr 11, 2019
59
39
18
Tokat
www.alemiegitim.com
ziyaretçi olarak baktım ama normal konu içeriği görünüyor. sadece sitemi ziyaretçi olarak gelip bir konuya bakıp sonucu söyleyebilir misiniz?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
898
1,314
93
xentr.net
Eğer eklediyseniz görüntülenemiyor. Ben sayfa kaynak kodu üzerinden ekliyorum resimde gördüğünüz gibi olmaktadır.
1567
.

Şöyle bir dener misiniz?
Code:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
898
1,314
93
xentr.net
Bir yerde sorun var ama nerede. Destek sistemi üzerinden bilgilerinizi gönderin bakayım.

montezuma

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Jun 21, 2019
59
56
18
osxinfo.net
Kullanmak isteyenler bu ve bununla beraber resimli kayıt ol kullanırlarsa çok faydalı olacaktır.
local host üzerinde örnek deneme (kayıt ol penceresi sadece ana sayfada gözükecek şekilde ayarlı)
1592

Last edited:

Hasip

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Feb 26, 2019
86
74
18
Öncelikle pratikte çok etkili bir düzenleme olmuş. Bizim ülkemizdeki bilgiyi alıp kaçan kullanıcı kitlesine yönelik yaptırım aracı olarak kullanılabilir. Ancak google gözünde malesef bu işlem kural ihlalidir. Bakınız..

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
898
1,314
93
xentr.net
Burada aslında bir ihlal olmadığını düşünüyorum. Çünkü kullanıcıya farklı bir içerik veya değişik bir URL gösterilmiyor. Sadece mevcut içeriği css yöntemi ile blur efekti uygulanıyor. Bu düzenleme ile bahsedilen şeyin tamamen farklı şeyler olduğunu değerlendiriyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8