[XTR] Style Switcher

Eklenti [XTR] Style Switcher 1.0.2

indirmek için izniniz yok

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Style Switcher - Kullanıcıların stil sayfalarını değiştirerek web sayfanızın temasını / kaplamasını değiştirmesini sa

Ekli dosyayı görüntüle 741

Bu eklenti , ziyaretçinin kayan panelden web sayfanızın görünümünü (örneğin, metin rengi, arka plan rengi, arka plan görüntüsü) değiştirmesini sağlayan jQuery tabanlı bir tema / görünüm değiştiricisidir.

Kurulum:
  1. XENTR-StyleSwitcher-1.0.0.zip dosyasını indirin ve dosyalarınızı çıkararak FTP istemcisi ile yükleyin.
  2. Eklenti dosyalarının bulunacağı dizin: upload/src/addons/XENTR/StyleSwitcher...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

İlk mesaj benden gelsin. İlk çalıştırmada biraz zorlandım :) js içersinde style_switcher.min.js dosyasını aradı, sizin js klasöründeki style_switcher.js dosyasını kopyalayıp ismini style_switcher.min.js yapınca çalışmaya başladı. Bunun dışında innovate teması ile kullanmaya çalışıyorum. İlk önce innovate temasının stili yükleniyor üzerine burdaki seçimlerin geliyor :) Herşey için ellerinize sağlık teşekkürler.

Değerli, yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak js yolu ile ilgili bir sorun mu yaşadınız? Oysa Js dosyasını minimize etmeden eklentiyi paketlemiştim. Sunucu yada cloud ayarlarında minimize seçeneği vs varsa böyle olabileceğini düşünüyorum. Geri bildirim için teşekkür ederim. Aynı sorun ile dönen olursa sonraki sürümde ele alırım.

Sonradan yüklemesi gayet normal sebebi sistem önce kendini yükler sonra harici biçimlendirmeleri yükler. Aslında bunun için bir ön yükleyici (preloader) seçeneği eklemem gerekirdi. Şimdi siz söyleyince aklıma geldi. İnşallah sonraki sürüme dahil edebilirim. (y)

Doğrudur hocam cdn ve cloudflare kullanıyorum. Sıkıştırma aktif :) Muhtemelen ondan dolayı 404 hataları almış olabilirim. Bunun dışında backround resimi seçtiğimde bazı sayfalarda bir önceki kullandığım backround resmi geliyor. (cloudflare veya cdn kaynaklı olabilir emin değilim.) Geri bildirimlere devam edebilirim...

Ne yazık ki bu durumu cloudflare kullanan tüm kullanıcılar yaşıyor sanırım. Cloudflare önbellek sorunu. Bunun için cloudflare hesabınızdan giriş yaptıktan sonra Caching sekmesi altında yer alan Custom Purge veya Purge Everything seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ama yinede belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Custom Purge alanında belirlemiş olduğunuz resim için önbellek temizlemesi yapabilirsiniz. Purge Everything butonuna tıklayarak tüm site önbelleği temizliği yapılabilir. Umarım yardımcı olur.

This is great for anyone using the default style ..! :cool:

Reminds me of some of the cool style frameworks I saw back in the XF1 days.

Teşekkürler.
Ben kurdum ama çalışmadı. :(

Tüm ayarları yaptınız mı?

Yükleme işlemini nasıl yaptınız? Panelden mi yüklediniz yoksa dosyaları ilgili dizinlere mi gönderdiniz?

Eğer ftp ile dosyaları göndermiş iseniz tüm dosyaları doğru dizine göndermeniz gereklidir. Çalışmaması için bir neden yok.

Yükleme işlemini nasıl yaptınız? Panelden mi yüklediniz yoksa dosyaları ilgili dizinlere mi gönderdiniz?

Eğer ftp ile dosyaları göndermiş iseniz tüm dosyaları doğru dizine göndermeniz gereklidir. Çalışmaması için bir neden yok.
Hocam işlemleri "FTP" Üzeri yapmadım. Admin panelde "Zip" olarak yüklendi.

Site adresinizi profilinizden tamamlarsanız kontrol edeyim.

Kullanıcı grubu izinlerini vermediniz sanırım görüntülenmiyor. Eksik bir şeyler olduğu kesin. Dilerseniz bilgilerinizi pm yada destek sistemi üzerinden gönderin kontrol edeyim.

Çalışmaması gayet normal hocam çünkü js dosyaları doğru yerde değil. Doğru yol şu şekilde olmalıdır.
/public_html/js/xtr/style_switcher/
Lütfen ftp üzerinden js klasörünüzü yeniden gözden geçirin.

Çalışmaması gayet normal hocam çünkü js dosyaları doğru yerde değil. Doğru yol şu şekilde olmalıdır.
/public_html/js/xtr/style_switcher/
Lütfen ftp üzerinden js klasörünüzü yeniden gözden geçirin.
Yani admin panelde kendisi otomatik olarak yükledi.
Neyse ben şimdi js dosyaları FTP Üzeri yüklıyorum.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri