[XTR] Style Switcher

Eklenti [XTR] Style Switcher 1.0.2

indirmek için izniniz yok
Basit bir ikon ekleyebilirsiniz. Tabii biraz css bilmenizde fayda var. Ben örnek olarak veriyorum. Sadece css before after yapıları ile eklentiye dokunmadan extra.less dosyanıza ekleyerek değişik yapılar çıkarabilirsiniz.

CSS:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

İlk mesaj benden gelsin. İlk çalıştırmada biraz zorlandım :) js içersinde style_switcher.min.js dosyasını aradı, sizin js klasöründeki style_switcher.js dosyasını kopyalayıp ismini style_switcher.min.js yapınca çalışmaya başladı. Bunun dışında innovate teması ile kullanmaya çalışıyorum. İlk önce innovate temasının stili yükleniyor üzerine burdaki seçimlerin geliyor :) Herşey için ellerinize sağlık teşekkürler.

Doğrudur hocam cdn ve cloudflare kullanıyorum. Sıkıştırma aktif :) Muhtemelen ondan dolayı 404 hataları almış olabilirim. Bunun dışında backround resimi seçtiğimde bazı sayfalarda bir önceki kullandığım backround resmi geliyor. (cloudflare veya cdn kaynaklı olabilir emin değilim.) Geri bildirimlere devam edebilirim...

Teşekkürler.
Ben kurdum ama çalışmadı. :(

Yükleme işlemini nasıl yaptınız? Panelden mi yüklediniz yoksa dosyaları ilgili dizinlere mi gönderdiniz?

Eğer ftp ile dosyaları göndermiş iseniz tüm dosyaları doğru dizine göndermeniz gereklidir. Çalışmaması için bir neden yok.
Hocam işlemleri "FTP" Üzeri yapmadım. Admin panelde "Zip" olarak yüklendi.

Çalışmaması gayet normal hocam çünkü js dosyaları doğru yerde değil. Doğru yol şu şekilde olmalıdır.
/public_html/js/xtr/style_switcher/
Lütfen ftp üzerinden js klasörünüzü yeniden gözden geçirin.
Yani admin panelde kendisi otomatik olarak yükledi.
Neyse ben şimdi js dosyaları FTP Üzeri yüklıyorum.

O dosya isimlerini şöyle değiştirir misiniz?
cookie.js = cookie.min.js
style_switcher.js = style_switcher.min.js

özel temalarda kullanmanın bir yolu var mı bunu?

XenTR kullanıcımız, [XTR] Style Switcher için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1

Bu güncelleme ile javascript hataları düzeltildi.
Bazı küçük düzenlemeler yapıldı.

Fixed bugs in javascript with this update.
Some minor arrangements were made.

Güncellemenin devamını inceleyin...

XenTR hocam tekrar merhabalar, üyelerimden aldığım geri dönüşümler sonucu sayfa düzeni kısmının yani kutu-geniş kısmının stabil olmadığıyla karşılaştım. Özellikle dar konuma getirdiğimizde her sayfa için tekrar ayarlamak gibi bir durum oluşuyor. Ya da tekrar geri geniş yaptığımızda bazı yerlerin kutu kaldığını görüyoruz. Acaba yaptığımız ayarlamalardan mı diye localhostta da kontrol ettim. Durum aynı şekilde.

Site adresinizi profilinizden ekler misiniz? Her eklenti genelde standart temaya göre üretilir. Kullanmış olduğunuz temanın kendisine özgü class yapıları neticesinde olası sorunlar mümkündür. Onun için sitenizde kullandığınız temaya özgü düzenleme yapılması gerekebilir. Sorunu görmeden bir şey söylemem zor bu durumda. Demo sitemizde belirtmiş olduğunuz sorun yoktur. Talepleriniz doğrultusunda bunun ile ilgili olarak sanırım bir güncelleme yayınlayabilirim.

Quick Jump
2,630Konular
12,464Mesajlar
1,433Kullanıcılar
tvparadiseSon Üye
Geri