[XTR] Rich UserName - Kullanıcı Adlarını Tüm Alanlarda Renklendirme

Eklenti [XTR] Rich UserName - Kullanıcı Adlarını Tüm Alanlarda Renklendirme 1.0.2

indirmek için izniniz yok

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Rich UserName - Kullanıcı Adlarını Tüm Alanlarda Renklendirme - Kullanıcı adlarını sitenizin her yerinde kullanıcı gruplarına verdiğiniz renklere göre ayarlayın.

Ekli dosyayı görüntüle 1764

Merhaba arkadaşlar,
Kullanıcı adlarını sitenizin her yerinde kullanıcı gruplarına verdiğiniz renklere göre ayarlamayı daha önce aşağıda verilen bağlantıda sizlere özetlemiştik.

Bu konuda anlatılan adımları uygulayamayan kullanıcılarımız oldu.
Bu neden sizlere bu eklentiyi hazır olarak sunma gereksinimi tamamlamak istedik.

Uygulamanız gereken tek adım...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Ovunc Dinc kullanıcımız, [XTR] Rich UserName - Kullanıcı Adlarını Tüm Alanlarda Renklendirme için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1 - Change Log

In this version I have only focussed the needs, but in the next version I will add new features and I think you will see them for the first time in XenForo.

1564902758031-png.1954

1.0.1 Added: Display the usernames with colorful tag when the user tagged.

Bu sürümde sadece ihtiyaçlara yöneldim fakat bir sonraki sürümde yeni özellikler ekleyeceğim ve bu özelliklerin sanırım...

Güncellemenin devamını inceleyin...
Sorun XF sisteminde Page_Container şablonunda ilgili verinin navigasyon alanına uygun class ile gelmesinden kaynaklanıyor.
Aşağıda resimde görünen kod, (185. satır)

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ekli dosyayı görüntüle 2033

Yapısının class ve şablona uygun şekilde düzenlenmesi gerekecek.
Bu alanda örnek kullanımın aşağıda belirtilen kod bloğu gibi olması gerekir.

Kod:

Müsait olduğumda eklentiyi buna göre revize edeceğim ama beklemek istemeyen ve ben yaparım diyenler için değişim örneğini yukarıda açıkladık.

Sonuç,

Ekli dosyayı görüntüle 2035
Nice, little but usefull ! :)
Does it add Rich Username when tagging ? XDinc

Her zaman ki gibi süpersin üstad :)

Emeğinize sağlık, forumlarda olması gereken bir özellik bence.

Ovunc Dinc kullanıcımız, [XTR] Rich UserName - Kullanıcı Adlarını Tüm Alanlarda Renklendirme için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1 - Change Log

In this version I have only focussed the needs, but in the next version I will add new features and I think you will see them for the first time in XenForo .

1564902758031-png.1954

1.0.1 Added: Display the usernames with colorful tag when the user tagged.

Bu sürümde sadece ihtiyaçlara yöneldim fakat bir sonraki sürümde yeni özellikler ekleyeceğim ve bu özelliklerin sanırım...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Sorun XF sisteminde Page_Container şablonunda ilgili verinin navigasyon alanına uygun class ile gelmesinden kaynaklanıyor.

Kod:

1566338093124.png

Kod:

Müsait olduğumda eklentiyi buna göre revize edeceğim ama beklemek istemeyen ve ben yaparım diyenler için değişim örneğini yukarıda açıkladık.

Sonuç,

1566338784352.png

Kod:

Ekli dosyayı görüntüle 2033

Kod:

Sonuç,

Ekli dosyayı görüntüle 2035

Çok teşekkür ederim XDinc hocam aceleye gerek yok eklentiden işimizi halledelim eklenti harika ötesi kodda çalışıyor emeğinize sağlık ben bir özellik daha ilave edilmesini istiyorum eğer uygunsa xentr'nin verified badge eklentisini kullanıyorum bu alanda hem kullanıcı adı hemde onay simgesi gözükmesi mümkünmüdür olabilirse daha şık olacaktır teşekkürler

XDinc merhabalar hocam eklentiyi güncelleme yapacaktınız ne zaman olabilir acaba?

hocam sizi anlıyorum işleriniz yoğun olabilir fakat yani bende merakla bekliyorum bu eklentinin güncellemesini kod ile olmuyor yapamadım

Tamam bende aynı şekilde haklısınız diyorum yapacak biri varsa lütfen yapsın ben bakamadım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri