Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Next thread

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
- Kullanıcı adlarını sitenizin her yerinde kullanıcı gruplarına verdiğiniz renklere göre ayarlayın.

Ekli dosyayı görüntüle 1764

Merhaba arkadaşlar,
Kullanıcı adlarını sitenizin her yerinde kullanıcı gruplarına verdiğiniz renklere göre ayarlamayı daha önce aşağıda verilen bağlantıda sizlere özetlemiştik.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu konuda anlatılan adımları uygulayamayan kullanıcılarımız oldu.
Bu neden sizlere bu eklentiyi hazır olarak sunma gereksinimi tamamlamak istedik.

Uygulamanız gereken tek adım...

Mirliva

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Premium

İtibar Puanı:

Her zaman ki gibi süpersin üstad :)

hasannakyuz

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com

İtibar Puanı:

Emeğinize sağlık, forumlarda olması gereken bir özellik bence.

ptiteuf

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

thank you so much

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Ovunc Dinc kullanıcımız,
için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

In this version I have only focussed the needs, but in the next version I will add new features and I think you will see them for the first time in XenForo.

1.0.1 Added: Display the usernames with colorful tag when the user tagged.

Bu sürümde sadece ihtiyaçlara yöneldim fakat bir sonraki sürümde yeni özellikler ekleyeceğim ve bu özelliklerin sanırım...

SyTry

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
sytrycommunity.fr

İtibar Puanı:

Ovunc Dinc kullanıcımız,
için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

Working good ! (y)

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

eklenti harika birde navigasyondaki kullanıcı adını renklendirirse şahane olacak :) @Ovunc Dinc

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

Sorun XF sisteminde Page_Container şablonunda ilgili verinin navigasyon alanına uygun class ile gelmesinden kaynaklanıyor.
Aşağıda resimde görünen kod, (185. satır)

Kod:
1566338093124.png

Yapısının class ve şablona uygun şekilde düzenlenmesi gerekecek.
Bu alanda örnek kullanımın aşağıda belirtilen kod bloğu gibi olması gerekir.

Kod:
Müsait olduğumda eklentiyi buna göre revize edeceğim ama beklemek istemeyen ve ben yaparım diyenler için değişim örneğini yukarıda açıkladık.

Sonuç,

1566338784352.png

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Sorun XF sisteminde Page_Container şablonunda ilgili verinin navigasyon alanına uygun class ile gelmesinden kaynaklanıyor.
Aşağıda resimde görünen kod, (185. satır)

Kod:
Ekli dosyayı görüntüle 2033

Yapısının class ve şablona uygun şekilde düzenlenmesi gerekecek.
Bu alanda örnek kullanımın aşağıda belirtilen kod bloğu gibi olması gerekir.

Kod:
Müsait olduğumda eklentiyi buna göre revize edeceğim ama beklemek istemeyen ve ben yaparım diyenler için değişim örneğini yukarıda açıkladık.

Sonuç,

Ekli dosyayı görüntüle 2035
Çok teşekkür ederim @Ovunc Dinc hocam aceleye gerek yok eklentiden işimizi halledelim eklenti harika ötesi kodda çalışıyor emeğinize sağlık ben bir özellik daha ilave edilmesini istiyorum eğer uygunsa xentr'nin verified badge eklentisini kullanıyorum bu alanda hem kullanıcı adı hemde onay simgesi gözükmesi mümkünmüdür olabilirse daha şık olacaktır teşekkürler

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

@Ovunc Dinc hocam eklenti güncellenmeyecek galiba başka bir arkadaşa devretme şansınız yokmu ?

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Yapacak arkadaş varsa devredeyim, siz sorun :)...
Kim yaparım derse verelim.
hocam sizi anlıyorum işleriniz yoğun olabilir fakat yani bende merakla bekliyorum bu eklentinin güncellemesini kod ile olmuyor yapamadım

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net

İtibar Puanı:

hocam sizi anlıyorum işleriniz yoğun olabilir fakat yani bende merakla bekliyorum bu eklentinin güncellemesini kod ile olmuyor yapamadım
Tamam bende aynı şekilde haklısınız diyorum yapacak biri varsa lütfen yapsın ben bakamadım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8