[XTR] Reputation System - İtibar Puanı Sistemi

Premium [XTR] Reputation System - İtibar Puanı Sistemi 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Reputation System - İtibar Puanı Sistemi
126
32K
Hasan kardeşim ben itibar sistemini sitende şu anda göremiyorum.

Eklenti seçeneklerinde birde progress-bar yapısı var. Sen onu kullanıyorsun. Daha önceki vermiş olduğum kodu güncelledim.

Eklenti seçeneklerinde birde progress-bar yapısı var. Sen onu kullanıyorsun. Daha önceki vermiş olduğum kodu güncelledim.
sonuç değişmedi abi, neyse teşekkürler ilgin için bir alt sürümü kullanıcaz artık onda sorun yok

Ya çok basit bir şey kardeşim dilersen bakabilirim.

At bakayım.

Hayırlı akşamlar;

Osman abi mobilde görünümü kaldırmıştık sayende aynı işlemi özel mesajlarda nasıl yaparız acaba, özel mesajların içerisinde de yanda görünmekte

Ekli dosyalar

• 6208ACD5-9C88-4FA2-B02B-1D6614C5E6B2.jpeg
    6208ACD5-9C88-4FA2-B02B-1D6614C5E6B2.jpeg
    343.7 KB · Görüntüleme: 16
İlgili sayfanın şablonlarda sanırım farklı kod yapısı var. Normalde vermiş olduğum kodun çalışıyor olması lazım. Çünkü post alanları standart kalıbı kullanır.

You need to have 1 messages to download any resource, your message count is 1. Keep try to be more active and join the discussions.

Trying to get this but why is it that 1/1 isn't enough?

Edit: Oh 2 was enough, great!

Bu xtr konuşmaları görüntüle eklentisinde böyle abi, normal özel mesajlarda sıkıntı yok, konuşmaları görüntülediğim alanda sadece böyle şuan çok önemli değil tabi de merak ettim sadece

Bu xtr konuşmaları görüntüle eklentisinde böyle abi, normal özel mesajlarda sıkıntı yok, konuşmaları görüntülediğim alanda sadece böyle şuan çok önemli değil tabi de merak ettim sadece
Eski sürüm özel mesaj görüntüleme eklentisi kullanıyorsan onun kendisine ait şablon yapısı var bildiğim kadarıyla. Bilgilerin aynı ise bakarım.

Speed Rank xenforo sorum2.2.2 de sorunsuz calisiyordu, simdi xenforo 2.2.3 de sadece bende admin(Forum kurucusu) Speed Rank calismiyor ama diger adminde sorun yok. Yine diger ranklarda bende dahil sorun yok . Ve yine Speed Rank diger butun userlerde sorunsuz calisiyor sade bende calismiyor sebebi ne olabilir.
bu ikisi benim panelden
Screenshot from 2021-02-04 15-01-50.png Screenshot from 2021-02-04 15-02-33.png
bu suoer moddan
Screenshot from 2021-02-04 15-03-09.png

buda diger normal adminden
Screenshot from 2021-02-04 15-10-30.png

xenforo surumuyle alakali olmadigi anlasildi puan yuksek oldugundan gorunmuyormus nasil ayarlayabilirim bunu .

Açmış olduğunuz konulara cevaplara verilen tepkiler ile alırsınız. Admin panelden ayarlasanız bile sistem kendi cron yapısını çalıştırdığında eski haline döner. Yani çok fazla içerik paylaşıp kullanıcılarınızın tepki vermesini beklemelisiniz.

Açmış olduğunuz konulara cevaplara verilen tepkiler ile alırsınız. Admin panelden ayarlasanız bile sistem kendi cron yapısını çalıştırdığında eski haline döner. Yani çok fazla içerik paylaşıp kullanıcılarınızın tepki vermesini beklemelisiniz.
Sorunumu tam anlatamadim kusura bakmayin. Olay su sorun belirli bir tepki alimini gectikden sonra gorunmuyor galiba. Misal diger userlerin aldiklari tepki 100 civarinda, benim aldigim tepki 600 den once gorunuyordu. Ben 600 tepkiyi gectikden sonra speed rank gorunmuyor. Ilginc olan eger star rank yada herhangi diger rank sistemini secsem sorun olmuyor. Onlarda benim aldigim tepki goruluyor. Sadece speed rank da sorun var.

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri