[XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler

Premium [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler 1.0.6

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler
70
15K
Can view followers count message user info and member card

bu fonksıyonun tam olarak ıslevı nedır.

Posbit ve üye kartında takipçi sayılarının görüntülenmesine izin veren seçenektir.
Umarım istediğin gibi olmuştur.

bahsettıgımız hatalar gıdermıssın elıne saglık.

İlk test eden olamadım ama 2. test eden olarak tüm sorunlar düzeltilmiş :)
Eline koluna sağlık :)
Şu an üyelerin takipçi sayılarını güncelliyorum çatır çatır çalışıyor :D

İlk test eden olamadım ama 2. test eden olarak tüm sorunlar düzeltilmiş :)
Eline koluna sağlık :)
Şu an üyelerin takipçi sayılarını güncelliyorum çatır çatır çalışıyor :D

Belki yeni bir güncelleme daha gelebilir, farklı özellikleri olan ücretli bir sürümünü ekleyeceğiz yakında!
HytaleTurkiye , ne dersin? Kendimiz için yaptığımız sürümü yayınlayalım mı?

Bu sürümde kim kimi takip ediyor, takip edilen ve takip ettikleri, (Twitter ve Instagram gibi düşünün) takipten çıkarma ve ekleme sürecinde bilgilendirme gibi bir sürü ek özellik mevcut.

Belki yeni bir güncelleme daha gelebilir, farklı özellikleri olan ücretli bir sürümünü ekleyeceğiz yakında!

Bu sürümde kim kimi takip ediyor, takip edilen ve takip ettikleri, (Twitter ve Instagram gibi düşünün) takipten çıkarma ve ekleme sürecinde bilgilendirme gibi bir sürü ek özellik mevcut.
sabırsızlıkla bekliyoruz... ne zaman yayınlanır acaba
widget de takipçi sayıları aşağıdaki resimde görüldüğü gibi avatar uzerinde gösterilse ve widget kullanıcı adları alt alta sıralanmasa ve sadece avatar gösterilse daha iyi olur diye düşünüyorum (çok yer kaplıyor bu şekilde)

Son düzenleme:

Bu eklenti ile pek çok şey yapılabilir, dediğiniz şeylerde dahil. Merakla bekliyoruz :)

Hocam bu surumu ne zaman yayınlamayı düşünüyorsunuz.. veya satışa ne zaman çıkaracaksınız?

Hocam bu surumu ne zaman yayınlamayı düşünüyorsunuz.. veya satışa ne zaman çıkaracaksınız?

Nasip olursa yarın yayınlamayı düşünüyorum fakat bazı fonksiyon ihtiyaçları ortaya çıkabilir gerekli bilgilendirmeleri yapıyor olacağım.
Saygılar.

Nasip olursa yarın yayınlamayı düşünüyorum fakat bazı fonksiyon ihtiyaçları ortaya çıkabilir gerekli bilgilendirmeleri yapıyor olacağım.
Saygılar.
hocam bu eklentinin widgetini de elden geçirsen ... mevcut haliyle çok yer kaplayacak.. uye isimleri değilde sadece avatar gösterme seçeneği de olsa?

hocam bu eklentinin widgetini de elden geçirsen ... mevcut haliyle çok yer kaplayacak.. uye isimleri değilde sadece avatar gösterme seçeneği de olsa?

Tamam bunu da listeye aldım o zaman :) ...

Böyle iyi mi? Sanırım bu şekilde istiyorsun?

1578768223729.png

Ama bu still için Andy izin vermedi bu yüzden bu tarzı kullanmamız mümkün olamıyor malesef.

Siteye ekledim tıkır tıkır çalışıyor..
Övünç hocaya da çok teşekkürler... widgeti de tam istediğim gibi yapmış.. Bu alemdeki ender bulunan koderlerden biri kıymetini bilelim

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri