[XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler

Premium [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler 1.0.6

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler
70
15K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc submitted a new resource:

[XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler - En çok takipçiye sahip üyelerin sıralamasını oluştur ve takipçi sayılarını bir çok alanda gösterir.

Ekli dosyayı görüntüle 925

[XTR] En Çok Takip Edilen Üyeler
Bu eklenti , üyeler sayfasına en çok takipçiye sahip üyelerin listelenmesi için sekme eklemenizi sağlar ve takipçi sayıları kullanıcı bilgilerinde gösterir.

Eklenti Seçenekleri

Ekli dosyayı görüntüle 918

Stil Özellikleri

Ekli dosyayı görüntüle 919

Arama Seçeneklerinde Filtre İlavesi

Ekli dosyayı görüntüle 921...

Read more about this resource....

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Yine harika bir iş çıkarmışsınız XDinc tebrik ediyorum. Fonksiyonel gelişimleri ile birlikte istenilenden fazlası yapılmış yine. 150$ etmiyormuş demek ki :p

Yine harika bir iş çıkarmışsınız XDinc tebrik ediyorum. Fonksiyonel gelişimleri ile birlikte istenilenden fazlası yapılmış yine. 150$ etmiyormuş demek ki :p
Bu güzel yorum için çok teşekkürler.
Bazen paradan değerli şeyler var! Bu eklentiyi ücretli yapsam alacaklar belli bu yüzden dedim ki, herkesin gönlünden ne koparsa bağış yapsın :)...

Ellerinize sağlık... Ben beğendim çok sağolun.

selamlar,
Bugün XenCentral Feedback System eklentisini güncelleyince 100 lerce şu hata gelmeye başladı. Sorunun kaynağı ne olabilir ?

image2563cebe43356c2f.png

Hata kaydı içeriğini eklerseniz daha iyi olacaktır!
Bu kayıtlar sadece başlık! Bu kayıtlardan anladığımız şablon döngüsü üzerinde bir kodun etkilendiği ama detaylarını siz ekleyince görebiliriz!

İlgili eklentiyi kendi deneme alanımıza kurarak test ettim bir problem görünmüyor.
Şu konuya dikkat edin örneğin; panzer69 hala aktif bir üyelik mi? Yoksa sildiniz mi?

En çok takipçi sayısında problem yaşıyorum. Rebuild kısmından güncelle dediğimde "Bu önbellek yeniden oluşturulamadı." diyor. Naısl çözebilirim

Eklentı ıcın tesekkurler

Wıdgettekı most-followers yazısına tıklayınca

siteadı. com/members/&key=most_followers gıdıyor ve hata verıyor

siteadı. com/members/?key=most_followers dogru yol seklınde bu sekılde

ızlenecek yok

sablonlardan , xentr_mostFollowersWidget sablonunu bulup, 8. satırdakı ( & yerıne ? ) sımgesıyle degıstırılmelı

özür: ust mesajlarda bu konuya degınılmıs.

Eklentı ıcın tesekkurler

Wıdgettekı most-followers yazısına tıklayınca

siteadı. com/members/&key=most_followers gıdıyor ve hata verıyor

siteadı. com/members/?key=most_followers dogru yol seklınde bu sekılde

ızlenecek yok

sablonlardan , xentr_mostFollowersWidget sablonunu bulup, 8. satırdakı ( & yerıne ? ) sımgesıyle degıstırılmelı

özür: ust mesajlarda bu konuya degınılmıs.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri