[XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler

Premium [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler 1.0.6

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler
70
15K
Eklentı ıcın tesekkurler

Wıdgettekı most-followers yazısına tıklayınca

siteadı. com/members/&key=most_followers gıdıyor ve hata verıyor

siteadı. com/members/?key=most_followers dogru yol seklınde bu sekılde

ızlenecek yok

sablonlardan , xentr_mostFollowersWidget sablonunu bulup, 8. satırdakı ( & yerıne ? ) sımgesıyle degıstırılmelı

Bu eklentiye yeni özellikler ekleyerek güncelleyeceğim, yarın hatasız şekilde yayınlarız.

Bu eklentiye yeni özellikler ekleyerek güncelleyeceğim, yarın hatasız şekilde yayınlarız.
Admın panelındeki yenıden yapılandırma fonksıyonuda calısmıyor hocam.

ekleme : takıp ettıgımız bırını takıpten vazgecınce o kısı lıstenden cıkıyor. (en yuksek takıp sayısına sahıp olmasına ragmen)

Mesajıma ekleme yaptım (guncelleme mesajı)

Çok beğenerek kullandığımız bir eklenti , güncelleme ile sorunları çözebilirseniz çok güzel olur :)

kolay gelsin

Eklentinin düzeltilmesi ile ilgili bir çalışma olacak mı ?

Eklentinin düzeltilmesi ile ilgili bir çalışma olacak mı ?
Eklenti cok guzel guncellemeyle
hatalari giderilirse tadindan yenmez.

Admin panelde yeniden yapilandirma calismiyor.

Takipci sayilarini hatali sayiyor

Encok takip edilen kisilerden birini takip etmeyi birakirsan
o kisi listeden dusuyor.

Bak bakalım unutulmuş gibi duruyor mu?

Ekli dosyayı görüntüle 3000

:)...

Ekli dosyayı görüntüle 2999

Hayır inanın elimizde o kadar iş var ki bir de üstüne iş hayatı eklenince ikisinden birinde tavizler vermek gerekiyor.
Lütfen bazı noktalarda anlayış gösterin.
Bizde benzer durumdayiz hocam.
forum,ev,is, cok kisa zaman diliminde hobi uğraşı, birazda buraya takiliyoruz. yardimci olabilecegimiz birsey var mi diye. (ararabirde sana takılıyoruz hosgor)

Bizde benzer durumdayiz hocam.
forum,ev,is, cok kisa zaman diliminde hobi uğraşı, birazda buraya takiliyoruz. yardimci olabilecegimiz birsey var mi diye. (ararabirde sana takılıyoruz hosgor)

Hepimiz de durum aynı işte :)...
Bu akşam test edersin diye düşünüyorum 20: 00 'da :) ...

Bak bakalım unutulmuş gibi duruyor mu?

Ekli dosyayı görüntüle 3000

:)...

Ekli dosyayı görüntüle 2999

Hayır inanın elimizde o kadar iş var ki bir de üstüne iş hayatı eklenince ikisinden birinde tavizler vermek gerekiyor.
Lütfen bazı noktalarda anlayış gösterin.
Estf. eklentilerinizden birden fazlasını kullanıyorum, gayet güzel eklentiler yapıyorsunuz. Sadece bu eklenti bizim forumda çok seviliyor, üyeler beynimi yediler :D o yüzden çok fazla yazdım. Yoksa amacım rahatsızlık vermek değil :)

Estf. eklentilerinizden birden fazlasını kullanıyorum, gayet güzel eklentiler yapıyorsunuz. Sadece bu eklenti bizim forumda çok seviliyor, üyeler beynimi yediler :D o yüzden çok fazla yazdım. Yoksa amacım rahatsızlık vermek değil :)
Hahahaha ayni durumda bendede var. Cekirdek kadrodaki arkadaslar bile Başkan sen bizim takipcileri neden siliyorsun diyorlar :)
durumu izah ettik guncellemeyi bekliyoruz.

Ovunc Dinc kullanıcımız, [XTR] Most Followers - En Çok Takip Edilen Üyeler için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1 - Change Log

What's New

• Added permission options (For Widget and follower counts)
  • Fixed Most Follower widget title URL problem (With members/?key=most_followers)
  • Fixed rebuild count cache problem
  • Fixed followers count problem on widget (When selected unfollow to any user, follower count has been decreased!)
  • Updated increaseFollowersCount and decreaseFollowersCount queries.
Don't forget to set permissions after update.

[ATTACH...

Güncellemenin devamını inceleyin...

testti baslattim :)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri