Bilgi [XTR] Member Stories - Hikayeler Çok Yakında...

Bilgi [XTR] Member Stories - Hikayeler Çok Yakında...
48
9K
xentr.net ekibi hep farklıydı zaten , Türkiye vatandaşı olarak ülkemmizi yurtdışında böyle kaliteli temsil eden ve yurtdışı menşeili xenforo addon geliştiricileri ile rekabet edebilen hatta bence çoğunuda geçmiş olan bu xentr ekibi ile sadece gurur duyarız.

Evet bu addona gelecek olursak zaten herkesin bir umutla olurmu acaba diye beklediği birşeydi ve bunu xenforo .com ilerki sürümlerde default olarak kendi bünyesine almak isteyebilir.

"ilk yap, en iyisini yap , herşey değişsin"

"ilk yap, en iyisini yap , herşey değişsin"
Belki ilk yapan oluruz ama en iyisi olabilir miyiz onu bilemem. ;)

Ayrıca bizim için böylesi güzel düşüncelere sahip olmanıza da sevindim. Elimizden geldiğince istek ve talepleri geri çevirmemeye bu doğrultuda yapılabilir ürünleri de sunmayı inanın bizler de çok istiyoruz. Bazen zaman bazen diğer ayrıntılar bu süreci ne yazık ki uzatabiliyor.

Umarım istekleri karşılayabilir ürünleri ilk yapanlardan oluruz.

Belki ilk yapan oluruz ama en iyisi olabilir miyiz onu bilemem. ;)

Ayrıca bizim için böylesi güzel düşüncelere sahip olmanıza da sevindim. Elimizden geldiğince istek ve talepleri geri çevirmemeye bu doğrultuda yapılabilir ürünleri de sunmayı inanın bizler de çok istiyoruz. Bazen zaman bazen diğer ayrıntılar bu süreci ne yazık ki uzatabiliyor.

Umarım istekleri karşılayabilir ürünleri ilk yapanlardan oluruz.

İlk olmak her zaman en önemlisi, Taklitler aslını yaşatır ;)

Üyelerimiz merakla beklemekteler. Umarım biran önce alım imkanına sahip oluruz

Açıkçası ne yalan söyleyeyim bu tarz bir eklentinin bu kadar bir beklenti içerisinde olabileceğini değerlendirmemiştim. Kendi ekip arkadaşlarıma da öyle söylemiştim. Yanılmışım. :unsure:

Daha önce web sitemizde gösterime açmış olduğumuz story yapısında bazı yeni değişiklikler yapılmıştır. İlk gösterime sunulan yapıda admin paneli widget alanından belirlenen story gösterim sayısına bağlı kalınarak sınırlı bir gösterim sunuluyordu.

Yeni revizyonla birlikte artık dilediğiniz sayıda kişiye ait story gösterimi bir slider yapısı içerisinde mümkün olacaktır.

story.gif

story-slider.gif

Daha önce web sitemizde gösterime açmış olduğumuz story yapısında bazı yeni değişiklikler yapılmıştır. İlk gösterime sunulan yapıda admin paneli widget alanından belirlenen story gösterim sayısına bağlı kalınarak sınırlı bir gösterim sunuluyordu.

Yeni revizyonla birlikte artık dilediğiniz sayıda kişiye ait story gösterimi bir slider yapısı içerisinde mümkün olacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 5262

Ekli dosyayı görüntüle 5261
Çıkış tarihi ile ilgili bir tahmin verebiliyormusunuz. Forum üyeleri bizi öldürecek yoksa :)

Şu hikayeyi bırakmak istiyorum.

Kral, dondurucu bir kış mevsiminde gecenin soğuğunda nöbet tutan muhafıza “Üşümüyor musun?” diye sorar. Muhafız “Ben alışığım Kralım” cevabını verir. Kral, “Olsun sana sıcak elbise getirmelerini emredeceğim” der ve gider. Ancak bir süre sonra içeri girdiğinde emri vermeyi unutur. Ertesi gün duvarın yanında muhafızın soğuktan donmuş cesedini görürler; duvara da bir şeyler karalanmıştır ve şu yazmaktadır: “Kralım soğuğa alışkındım; fakat senin sıcak elbise vaadin beni öldürdü.”

Galiba bu beklenti bizi öldürecek :) Hergün girip acaba diyorum.

Çıkış tarihi ile ilgili bir tahmin verebiliyormusunuz. Forum üyeleri bizi öldürecek yoksa :)

Şu hikayeyi bırakmak istiyorum.

Kral, dondurucu bir kış mevsiminde gecenin soğuğunda nöbet tutan muhafıza “Üşümüyor musun?” diye sorar. Muhafız “Ben alışığım Kralım” cevabını verir. Kral, “Olsun sana sıcak elbise getirmelerini emredeceğim” der ve gider. Ancak bir süre sonra içeri girdiğinde emri vermeyi unutur. Ertesi gün duvarın yanında muhafızın soğuktan donmuş cesedini görürler; duvara da bir şeyler karalanmıştır ve şu yazmaktadır: “Kralım soğuğa alışkındım; fakat senin sıcak elbise vaadin beni öldürdü.”

Galiba bu beklenti bizi öldürecek :) Hergün girip acaba diyorum.

Emin olun biz sizden daha çok tamamlanıp eklenmesini isteyen taraftayız, ama testler ve yeni eklemeler dün gece bitti.
Bugün yayınlanmış olacak.
Saygılar.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri