[XTR] Manage Privacy Options

Eklenti [XTR] Manage Privacy Options 1.0.0

indirmek için izniniz yok

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Manage Privacy Options - This add-on removes the ability of users to stop themselves from being viewed as online.

[XTR] Manage Privacy Options

Eklenti Kurulumundan önce uygulanması gereken adımlar:

Daha önceden kendisini gizlemiş kullanıcılar için aşağıda yer alan SQL kodunu PhpMyadmin üzerinden çalıştırmanız gereklidir.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ekli dosyayı görüntüle 1006

Sorgu sonrasında sistemde online statüsünü gizleyen kullanıcı sayısı (sorgudan etkilenen kullanıcı sayısı) gelen ekranda yer alır...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

XDinc sizin bilginiz ile daha güzel eklentiler burada yerini almaya devam edecektir. Teşekkürler...

Yine birçok kişinin işine yarayacak bir eklenti . Anlatım da sade ve anlaşılır. Tebrik ve teşekkür ederim.

XDinc sizin bilginiz ile daha güzel eklentiler burada yerini almaya devam edecektir. Teşekkürler...

Burada önemli olan ekibimizin talepleri doğru şekilde karşılayabilir olması üretemeyen bir yönetim anlayışı kaybetmeye mahkumdur!
Bu sürümde basit ama işlevli bir sonuç var ilerleyen sürümlerde geliştirebiliriz.
Saygılar.

Çok tesekürler elinize emeğinize sağlık.

Thank you, free and usefull add-on !

Bu şekilde mesajlar web sitemizin kalitesi açısından uygun değildir. Lütfen sınırlandırmaları geçmek için bu şekilde mesajlar yazarak mesaj sayısını yükseltmeyi düşünmeyin.

Merhaba,

Bu eklentinin tam olarak muhteviyatını anlayamadım sanırım.
Şöyle ki;
1294

Üst resimde görünen alanı engellediğini sanıyordum ama galiba muhteviyatı bu değil.
Eklentinin Disable tikini iptal ettim, ayarlardan da tüm kullanıcı grubu izinlerine "Evet" seçeneğini vermeme rağmen, hangi grupta olursa olsun kullanıcılar çevrimiçi durumlarını gizleyebiliyorlar.

Sorun çözülmüştür.
Eklentinin Aktif/Pasif seeneklerini kaldırıp kaydet ve tekrar aynı işlemi yapınca alar gizlendi.
Teşekkürler :)

XenTR bu eklentinin etkisini yitirme ihtimali olabilir mi?
Ne yazık ki tüm alternatifleri ve grup izinlerini yerine getirmiş olmama rağmen gizlilik alanının olduğu kısım hala aktif görünmekte.

Ufak bir güncelleme rica edebilir miyim bu eklenti için. Eklentiyi aktif edince solda yazan 'Gizlilik Seçenekleri' başlığıda gidiyor. Bunun gitmesi önelenebilir mi?

Orjinali
1678284755572.png

Sonrası
1678284706787.png

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri