[XTR] Kaynakları İndiren Kullanıcılar

Premium [XTR] Kaynakları İndiren Kullanıcılar 1.0.2

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Kaynakları İndiren Kullanıcılar
34
8K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Kaynakları İndiren Kullanıcılar - Kaynağı indiren kullanıcıların listesini görüntüler. AdminCP'de indirilen kaynaklar için sayfa ekler

Eklenti Kaynağı indiren kullanıcıların listesini kaynak sayfasında görüntüler. Ek olarak, AdminCP'de kullanıcılar tarafından indirilen kaynaklar için bir filtre sayfası ekler.

Örnek resimler,

Eklenti kurulumunu tamamlayın,

Ekli dosyayı görüntüle 160

Kullanıcı grubu bazında izinleri belirleyin,

Ekli dosyayı görüntüle 164

Kaynaklar eklentisi alanında filtreleme sayfasını görüntüleyerek kullanıcı bazında inceleme yapabilirsiniz.

[ATTACH type="full"...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Böylesine güzel bir eklenti için teşekkürler, bu tarz eklentiler genelde ücretli olarak verilmekte... :unsure:

Also, users who need an English language pack can download from the attachment.

Ekli dosyalar

• Language-English-(US)-XENTR_ResourceDownloaders.zip
    1.1 KB · Görüntüleme: 5
Hello,

What is the function of this add-on please ? I don't understand turkish.. :unsure:

Regards, SyTry

Tesekkur elinize saglik.

Hocam aslında makaleler içinde görüntüleyen kullanıcılar yapılamaz mı ? (fikir vermek açısından yazdım)

Hocam aslında makaleler içinde görüntüleyen kullanıcılar yapılamaz mı ? (fikir vermek açısından yazdım)

Hasip bu konuyu okuyan üyeler olarak aslında var. Ben senin düşüncelerini tahmin edebiliyorum :) ...
Şuan devam eden 3 çalışma var bu hafta sonuna kadar yayınlayabilirsek önümüzde yer alan listeye bunları ekleyeceğiz :)
Saygılar.

Konuda kullanıcıyı cevaplamaya yasaklama gibi kaynaklarda da kullanıcıyı kaynak indirmeye yasaklama gibi birşey olabilir! mi?
Sadece bir fikir böyle birşey gerekir mi? Kullanışlı olur mu?

MFA bence cok iyi bir fikir. Malesef bazen kullanici sadece indirip gidiyor. Boyle yapanlar icin iyi olur.

Konuda kullanıcıyı cevaplamaya yasaklama gibi kaynaklarda da kullanıcıyı kaynak indirmeye yasaklama gibi birşey olabilir! mi?
Sadece bir fikir böyle birşey gerekir mi? Kullanışlı olur mu?

Belirlenen X kaynak için mi? yoksa genel olarak mı? Hangisi için?

Konu sahibi kendi konusunda kullanıcıyı cevap vermeye yasaklayabiliyor.
Aynı şekilde kaynak sahibi de kendi kaynağında kullanıcının kaynak indirebilmesini yasaklayabilmeli.

Konu sahibi kendi konusunda kullanıcıyı cevap vermeye yasaklayabiliyor.
Aynı şekilde kaynak sahibi de kendi kaynağında kullanıcının kaynak indirebilmesini yasaklayabilmeli.

Sorun değil ilk yeni sürümde ekleriz.

Hello XDinc

Thank you : working good in my forum ! Only one "bug" :
1557089392733-png.974

The page name is "Attachement browser" in the ACP, is this normal ?

Regards, SyTry

XDinc Eklentide bulunan dosya indirme sınırını oluşturduğumuz Kullanıcı Başlıklarındaki gruplar için de geliştirebilir miyiz. Mesela Üyeler günlük 5 dosya, Aktif üyeler 20 dosya, Çalışkan Üyeler 50 Dosya gibi...

@Ovunc Dinc Eklentide bulunan dosya indirme sınırını oluşturduğumuz Kullanıcı Başlıklarındaki gruplar için de geliştirebilir miyiz. Mesela Üyeler günlük 5 dosya, Aktif üyeler 20 dosya, Çalışkan Üyeler 50 Dosya gibi...
Bu tür bir işlemin en doğru yönetimi kullanıcı grubu bazında vermektir. Her grup için ayarlanabilmektedir zaten.

Örnek kullanıcı grubu... Her bir grubun günlük kaynak indirme limitini belirleyebilirsiniz.
1482

Buradaki ayarları uyguladım ama ben kullanıcı başlıkları içinde yapılabilir mi diye sormuştum...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri