[XTR] Advertising Positions For Post

Eklenti [XTR] Advertising Positions For Post 1.0.1

indirmek için izniniz yok

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Advertising Positions For Post - Mesaj aralarında reklamlarınızı ardışık ve/veya ilk, ikinci mesaj sonrası gösterir.

Eklenti murat arkadaşımızın önerisi üzerine oluşturulmuştur.
XenForo 'nun reklam yönetimi üzerine yeni reklam alanları ekler.

Kurulum işlemleri için;

Eklenti Özellikleri

Ekli dosyayı görüntüle 513

Eklentinin kullanımı için uygulamanız gerekenler,
Etkinleştirin ve bu reklamların görüneceği forumları belirleyin,

[ATTACH type="full"...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Bu eklenti için teşekkür ederim. Umarım diğer arkadaşlarında işine yarayabilir

Bu eklenti için teşekkür ederim. Umarım diğer arkadaşlarında işine yarayabilir

Bazı alanlarını hafta sonu revize edeceğim yeni seçenekler için yeni bir güncelleme yayınlarız.
Her pozisyonu bağımsız şekilde istediğimiz forumlarda yönetmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Bazı alanlarını hafta sonu revize edeceğim yeni seçenekler için yeni bir güncelleme yayınlarız.
Her pozisyonu bağımsız şekilde istediğimiz forumlarda yönetmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
Aslında bende öyle bişey düşünüyodum forumlara göre eklemek çok mantıklı bir adım. örneğin yardım formunda ziyaretçilere reklam arttırılabilir çünkü ziyaretçilere genelde yardım forumundaki konuya giriş yapıyor direk arama motorundan

Aslında bende öyle bişey düşünüyodum forumlara göre eklemek çok mantıklı bir adım. örneğin yardım formunda ziyaretçilere reklam arttırılabilir çünkü ziyaretçilere genelde yardım forumundaki konuya giriş yapıyor direk arama motorundan

Sanırım en erken yarın revize edebilirim destek sistemi üzerinde yer alan açık bildirimleri kapatmam gerekiyor.

Ovunc Dinc kullanıcı adlı kişi [XTR] Advertising Positions For Post Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Added New Options and Fixed Bugs - Yeni Özellikler Eklendi Hatalar Giderildi

Added New Options and Fixed Bugs - Yeni Özellikler Eklendi Hatalar Giderildi

Bu sürüm ile birlikte tüm reklam pozisyonlarını forumlarda ayrı ayrı yönetebileceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 546

Ücretli sürüm olarak talep eden kullanıcılara gösterim süresi ve otomatik değiştirme seçenekleri eklenebilir.

Güncellemenin devamını inceleyin...

Çok iyi düşünülmüş sorunsuzda çalışıyor çok tesekkürler

XDinc eklentı ıcın tesekkurler.

Reklamları responsive olması ıcın kullandıgım kod eklentı kurulduktan sonra ara ara mesajların altında gozukmeye basladı. F5 yapınca kayboluyor ama ara ara tekrar cıkıyor.

Screenshot_20190515-114448_Samsung Internet.jpg

XDinc eklentı ıcın tesekkurler.

Reklamları responsive olması ıcın kullandıgım kod eklentı kurulduktan sonra ara ara mesajların altında gozukmeye basladı. F5 yapınca kayboluyor ama ara ara tekrar cıkıyor.

Reklamlar bu şekilde kod eklemek kusura bakmayın ama pek normal değil.
Bu işin olması gereken reklam kodunuzu vermek istediğiniz pozisyona uygun bir class 'a almaktır.

Orada eklediğiniz reklam kodu şekilde olmaz. reklam kodunuzun mutlaka bir class - id değerinin içerisinde olması gerekir. Şu ana kadar nasıl çalışmış hayret.

Esnek reklam kullandıgım zaman bazen abartılı boyutlarda reklamlar cıkabılıyor.

bu kodlar yardımıyla ekran boyutuna baglı olarak reklamı 320px , 468px, 970px olarak zıyaretcılerıme gostebılıyorum.

kullandıgım repsonsive reklam kodu.

<style >
.example_responsive_1 { width: 320px; height: 100px; }
@media(min-width: 500px) { .example_responsive_1 { width: 468px; height: 90px; } }
@media(min-width: 800px) { .example_responsive_1 { width: 970px; height: 250px; } }
</style >
<div style ="float:none;margin:0px 0 0px 0;text-align:center;">
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- example_responsive_1 -->
<ins class="adsbygoogle example_responsive_1"
style ="display:inline-block"
data-ad-client="ca-pub-xxxxxxxxxxxxxxxx"
data-ad-slot="xxxxxxxxxxxxx"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
</div>

Esnek reklam kullandıgım zaman bazen abartılı boyutlarda reklamlar cıkabılıyor.

bu kodlar yardımıyla ekran boyutuna baglı olarak reklamı 320px , 468px, 970px olarak zıyaretcılerıme gostebılıyorum.

Tamam bu konuda hem fikiriz!
Ama bu kodları böyle eklemek yerine;

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

sonrasında ise .responsive_reklam için diğer kodlarınızı extra.less üzerine eklemen gerekir.

Kodlarınızı bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Eğer bu css değerlerini siz kendiniz veriyorsanız buna bir şablon oluşturun ve bu şablonu ilgili alana çekin.

Ben mesajı gönderdikten sonra kodunuzu gördüm. XDinc bey'in dediği gibi ilgili reklam kodunuzun class değerleri ile css yapınızı düzenleyin.

2.2 için güncelleme olacak mı acaba bu eklentiye, gerçi indirim kurmayı denemedim şu an çalışıyor da olabilir :)

2.2 de eklenti çalışmamakta hocam. Geçen gün ki harika öğretiniz ile uygulamaya çalışacağım pazartesi ama bir güncelleme söz konusu olduğundan sanıyorum ki bu durumu o şekilde geçemem

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri