Bilgi XenTR yeni stil çerçevesi hakkında bilgilendirme!

Bilgi XenTR yeni stil çerçevesi hakkında bilgilendirme!
23
7K
.. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Yeni tema çerçevesi dahilinde güzel işler çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Satın alan arkadaşların kesinlikle memnun kalacağını düşünüyorum.

Hocam yeni tema gayet başarılı ama orada sanırım çerçeve kullanılmamış.
Ben ilk fırsatımda şu verdiğiniz bilgilere göre XenForo 'nun kendi temasına çerçeve ekleyebilecek miyim bakalım onu deneyeceğim.

Hocam yeni tema gayet başarılı ama orada sanırım çerçeve kullanılmamış.
Ben ilk fırsatımda şu verdiğiniz bilgilere göre XenForo'nun kendi temasına çerçeve ekleyebilecek miyim bakalım onu deneyeceğim.

Çerçeveden kastımız tema ile birlikte gelen framework eklentidir.
Bu eklenti XenForo 'nun orjinal şablonlarına hiç dokunmadan üzerine tüm özellikleri giydirme yapar.
Profesyonel bir çerçeve 50-60 günden önce tasarlanamaz! Tüm eklentilerle uyumluğunu bir geliştirici olarak görmeniz gerekir.

Yapılarımızın tamamında tüm testleri yaparız, bu ay 3 tema yayınlacak her birinin kendi sınıfında en üstün özellikleri barındırdığını (sistemin kendi yapısını kullanarak bunların yapıldığını unutmayalım) söylememiz gerekir.

ThemeHouse ürünleri gibi harici kendi kod yapımızı kullanmıyoruz, bu 3.parti uygulamalarla (eklentilerle) sorunlar ortaya çıkarmaktadır ki bunu kullanan kullanıcılar daha iyi bilir.

Saygılar.

Kastettiğim şuydu hocam:

Bu temada bloklar hep birbirinden bağımsız ve sizin kullandığınız tema gibi genel bazda bir çerçeveye alınmamış.
Kalite ve uygulanabilirlik anlamında verdiğiniz bilgilerden de kuşkum yok.
Bakış açınızı telefonla konuşmamızda net olarak anladım ben.
Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için siz zor olanı yapıyorsunuz en başından ve bu büyük bir saygıyı hak edecek bir davranış.

Kolaylıklar ve selamlar.

Bu tasarım özelliklerinde ekstra seçenek olarak mevcut :)...
İstediğiniz dizaynı seçebiliyorsunuz!
Şuan bizim sitede ne görebiliyorsan o formata tek-tıkla dönebiliyor!

Güzel bir bilgilendirme olmuş. Ayrıca eklenti kullanmadan temaya bu tür eklemeler olması hem performans hemde güvenlik açısından büyük kolaylık. (y)

Quick Jump
2,630Konular
12,464Mesajlar
1,433Kullanıcılar
tvparadiseSon Üye
Geri