Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi XenTR Yeni Kullanıcı Kayıt Süreci Hakkında

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 star(s)

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,258
2,565
113
xentr.net
Değerli arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi XenTR yeni kullanıcıların aramıza katılması sürecinde XF Token ID ve Lisans URL talebinde bulunmaktadır.
Bu koşul sizlerin bize göndermiş olduğu sayısız e-posta ve destek sistemi üzerinden açmış olduğu talep doğrultusunda revize edilmiştir.

Umarım taleplerinize karşılık verebilmişizdir.
Kayıt işlemleri ve sonrasında forum kullanımı için güncel prosedürümüz aşağıda özetlenmiştir.

Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!

Kayıt sonrası standart Uye grubu ile aramıza katılan arkadaşlar özetlemek gerekirse aşağıda yer alan haklara sahiptir.

• Günlük 1 Kaynak İndirebilme (Sadece belirlenen kategorilerden)
  • Forumu aktif olarak kullanabilme (Özel mesaj, bildirim sistemi gibi forum araçlarını kullanabilme vb.)
  • İçeriklere yanıt verebilme, konu açabilme, kaynak ekleyebilme.

Hepinize Saygılar.

XenTR Yönetimi

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

Most Reacted 5 Post

O mesaj sadece espri amaçlı yazılmıştı.
Zaten diğer mesajlarıma bakarsanız hiç birinin sayıya ulaşmak gayesiyle yazılmadığını gözlemleyebilirsiniz.
Kural varsa, bir nedeni vardır ve bize saygı duymak düşer.

Sizlere destek olmak, kaliteli geri dönüşleriniz için bizleri de sevindirecektir.

Kolaylıklar dilerim.

SelamT

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
May 20, 2019
142
94
28
30 mesaja ulaşmak için mesaj yazmak istemiyorum ama 30 mesaja da ulaşmak istiyorum.
😂

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
998
1,445
93
xentr.net
Bu kural kaliteli bir içerik sunabilmek üyelerimizin de bizlere destek ve fayda sağlaması açısından getirilmiştir. Bu doğrultuda sadece 30 mesajı doldurma çabasında olan üyelerin tespiti halinde süresiz olarak web sitemizden uzaklaştırılacaklardır.

Kurallarımız biraz sıkıcı olabilir ancak bizlerde sizler için gerçekten farklı olabilmek adına çaba vermekteyiz. Amacımız post kasmak olsa şimdiye çok farklı bir istatistiğimiz olurdu.

Bizleri anlayacağınızı ümit ediyoruz. Eğer ki buranın var olmasını ve devamlılığı söz konusu ise üyelerimizin de artık hazırcı modundan çıkarak bizlere destek olmalarını beklemekteyiz.

SelamT

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
May 20, 2019
142
94
28
O mesaj sadece espri amaçlı yazılmıştı.
Zaten diğer mesajlarıma bakarsanız hiç birinin sayıya ulaşmak gayesiyle yazılmadığını gözlemleyebilirsiniz.
Kural varsa, bir nedeni vardır ve bize saygı duymak düşer.

Sizlere destek olmak, kaliteli geri dönüşleriniz için bizleri de sevindirecektir.

Kolaylıklar dilerim.

ytkbrs

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
May 21, 2019
31
12
8
Lisans kodumu mu gireceğim ? Ama neden lisans kodunu bir başkası ile paylasmaliyim

ytkbrs

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
May 21, 2019
31
12
8
Lisans kodunun bir başkası ile paylaşılması dogrumu ? Bilmediğim için soruyorum

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,258
2,565
113
xentr.net
Bu kod bizim erişim yaptığımız bir kod değildir. Ayrıca XF Official alanı üzerinden bağlı bulunduğu domain ile doğrulama yapar.
Girmiş olduğunuz Token ID 'nin bizim açımızdan bir önemi yok kısaca.

Kullanıcı hesabı alanında Lisans Doğrulma bölümünü kullanabilirisiniz.

Yok ben doğrulama yapmak istemiyorum diyorsanız ben yine size çevirimizi iletirim bu konuda problem yok.
Yeterki 30 mesaja erişmek anlayışını gereksiz yere kullanmayalım.
Anlayışınız için teşekkürler.
Saygılar.

rootksk

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Mar 29, 2019
60
38
18
Lisans doğrulamam mevcut ama Premium kategorideki dosyaları indiremiyorum. Nasıl indirebilirim ?

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,258
2,565
113
xentr.net
Bu konuda bir kısıtlama söz konusu değil lisans sonrası 30 mesajı yazdınız ve hemen aktif olmasını beklediyseniz bu işlem cron üzerinden otomatik gerçekleştiği için sanırım siz buna takıldınız. Tekrar dener misiniz?
Saygılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8