Bilgi XenTR Yeni Kullanıcı Kayıt Süreci Hakkında

Bilgi XenTR Yeni Kullanıcı Kayıt Süreci Hakkında
21
18K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Değerli arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi XenTR yeni kullanıcıların aramıza katılması sürecinde XF Token ID ve Lisans URL talebinde bulunmaktadır.
Bu koşul sizlerin bize göndermiş olduğu sayısız e-posta ve destek sistemi üzerinden açmış olduğu talep doğrultusunda revize edilmiştir.

Umarım taleplerinize karşılık verebilmişizdir.
Kayıt işlemleri ve sonrasında forum kullanımı için güncel prosedürümüz aşağıda özetlenmiştir.

1125

Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisanın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Kayıt sonrası standart Uye grubu ile aramıza katılan arkadaşlar özetlemek gerekirse aşağıda yer alan haklara sahiptir.

• Günlük 1 Kaynak İndirebilme (Sadece belirlenen kategorilerden)
  • Forumu aktif olarak kullanabilme (Özel mesaj, bildirim sistemi gibi forum araçlarını kullanabilme vb.)
  • İçeriklere yanıt verebilme, konu açabilme, kaynak ekleyebilme.

Hepinize Saygılar.

XenTR Yönetimi

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

O mesaj sadece espri amaçlı yazılmıştı.
Zaten diğer mesajlarıma bakarsanız hiç birinin sayıya ulaşmak gayesiyle yazılmadığını gözlemleyebilirsiniz.
Kural varsa, bir nedeni vardır ve bize saygı duymak düşer.

Sizlere destek olmak, kaliteli geri dönüşleriniz için bizleri de sevindirecektir.

Kolaylıklar dilerim.
Premium katogorisindeki dosya indirebilmek için 30 mesaj sınırı vardı sanırım.. bir değişiklik oldu mu? Ben halen indiremiyorum:))

Premium katogorisindeki dosya indirebilmek için 30 mesaj sınırı vardı sanırım.. bir değişiklik oldu mu? Ben halen indiremiyorum:))

Sistem kendini 300 sn aralıkla bir kontrol ediyor ve ben şuan sizin ilgili kullanıcı grubuna yükseltmenizin geçtiğini görüyorum siz tekrar kontrol edin.

30 mesaja ulaşmak için mesaj yazmak istemiyorum ama 30 mesaja da ulaşmak istiyorum.
?

30 mesaja ulaşmak için mesaj yazmak istemiyorum ama 30 mesaja da ulaşmak istiyorum.
Bu kural kaliteli bir içerik sunabilmek üyelerimizin de bizlere destek ve fayda sağlaması açısından getirilmiştir. Bu doğrultuda sadece 30 mesajı doldurma çabasında olan üyelerin tespiti halinde süresiz olarak web sitemizden uzaklaştırılacaklardır.

Kurallarımız biraz sıkıcı olabilir ancak bizlerde sizler için gerçekten farklı olabilmek adına çaba vermekteyiz. Amacımız post kasmak olsa şimdiye çok farklı bir istatistiğimiz olurdu.

Bizleri anlayacağınızı ümit ediyoruz. Eğer ki buranın var olmasını ve devamlılığı söz konusu ise üyelerimizin de artık hazırcı modundan çıkarak bizlere destek olmalarını beklemekteyiz.

O mesaj sadece espri amaçlı yazılmıştı.
Zaten diğer mesajlarıma bakarsanız hiç birinin sayıya ulaşmak gayesiyle yazılmadığını gözlemleyebilirsiniz.
Kural varsa, bir nedeni vardır ve bize saygı duymak düşer.

Sizlere destek olmak, kaliteli geri dönüşleriniz için bizleri de sevindirecektir.

Kolaylıklar dilerim.

Sanırım yeni üyeler Dil paketlerini indiremiyor ?

Sanırım yeni üyeler Dil paketlerini indiremiyor ?

Bunun yeni üye olmak yada 30 mesaja sahip olma durumu ile ilgisi yok değerli arkadaşlar.
Bu durum sitemizin aldığı karar doğrultusunda çevirilerin sadece lisanslı üyelere açık olmasıdır.

Lisans kodumu mu gireceğim ? Ama neden lisans kodunu bir başkası ile paylasmaliyim

Lisans kodunun bir başkası ile paylaşılması dogrumu ? Bilmediğim için soruyorum

Lisans kodumu mu gireceğim ? Ama neden lisans kodunu bir başkası ile paylasmaliyim

Bu kod bizim erişim yaptığımız bir kod değildir. Ayrıca XF Official alanı üzerinden bağlı bulunduğu domain ile doğrulama yapar.
Girmiş olduğunuz Token ID 'nin bizim açımızdan bir önemi yok kısaca.

Kullanıcı hesabı alanında Lisans Doğrulma bölümünü kullanabilirisiniz.

1169

Yok ben doğrulama yapmak istemiyorum diyorsanız ben yine size çevirimizi iletirim bu konuda problem yok.
Yeterki 30 mesaja erişmek anlayışını gereksiz yere kullanmayalım.
Anlayışınız için teşekkürler.
Saygılar.

Lisans doğrulamam mevcut ama Premium kategorideki dosyaları indiremiyorum. Nasıl indirebilirim ?

Lisans doğrulamam mevcut ama Premium kategorideki dosyaları indiremiyorum. Nasıl indirebilirim ?

Bu konuda bir kısıtlama söz konusu değil lisans sonrası 30 mesajı yazdınız ve hemen aktif olmasını beklediyseniz bu işlem cron üzerinden otomatik gerçekleştiği için sanırım siz buna takıldınız. Tekrar dener misiniz?
Saygılar.

Bu konuda bir kısıtlama söz konusu değil lisans sonrası 30 mesajı yazdınız ve hemen aktif olmasını beklediyseniz bu işlem cron üzerinden otomatik gerçekleştiği için sanırım siz buna takıldınız. Tekrar dener misiniz?
Saygılar.

30 mesajı dün gece geçtim aslında. Şu na hala izniniz yok diyor

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri