XenTR Exclusive Tema Sayfa İnince Kapanan Navbar Yapımı

XenTR Exclusive Tema Sayfa İnince Kapanan Navbar Yapımı
11
3K

FarkHosting

SMS Confirmed
Merhaba cümleten XenTR Exclusive teması için sayfayı aşağı kaydırınca gizlenip yukarı kaydırınca çıkan navbar yapını anlatmaya çalışacağım :D Bu işlem sadece Exclusive teması için geçerlidir diğer temalarda denemedim :)

Demo => Flatkolik.Net

İlk olarak Tema özelliklerinden Header ve Navigasyon seçeneğine gelerek Yapışkan navigasyon elemanları karşısındaki kutucuğu yok olarak seçin.

xentr.png

Daha sonra temanın PAGE_CONTAINER şablonunda aşağıdaki kodu bulun.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bununla değiştirin;

Kod:

Bulun;

Kod:

Altına ekleyin;

Kod:

extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekleyin;

Kod:

İşlem bu kadar :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sanırım temayı farklı bir havaya sokmaya niyetlisiniz. Paylaşımınız için teşekkürler...

Sanırım temayı farklı bir havaya sokmaya niyetlisiniz. Paylaşımınız için teşekkürler...
Tema çok güzel farklı bir havaya sokmak değilde hoşuma giden yapmak istediğim şeyleri yapıyorum temada görünüm olarak bir değişim yapmadım eğer sorun oluyorsa silinebilir ve bende sitemde yaptığım değişikliği geri alabilirim. İzin istemeden yaptım tema yapımcısı sizsiniz bir saygısızlık olarak falan gözükmesin lütfen benim forumu açma sebebim temayla uğraşmak bir şeyler yapmaya çalışmak :) Ama dediğim gibi emeğinize saygısızlık yapmak istemem emeğinize sonsuz saygım var isteseniz hem konuyu silerim hemde kendi kullannış olduğum temayı eski haline getirebilirim.

Sayın FarkHosting temayı nihayetinde aldınız ve bunu modifiye etme hakkına sahipsiniz. Bu konuda endişeniz olmasın. Kendinizi geliştirme çabalarınızı da taktir ediyorum. Önemli olan husus temanın üzerinde yapmış olduğunuz değişiklikler değildir. Temanın altında yer alan telif hakkı çıkarılmasın bu yeterlidir.

Bu konuda aslında bazı müşterilerimizin tasarımların altında yer alan telif bağlantılarını çıkardığını görmekteyiz. Zaten lisans sözleşmemizde bu konu açıkça belirtilmiştir. Bu bağlantıları kaldırmak lisansın iptaline neden olmaktadır.

Bu konuda da ayrıca bir konu açılacaktır. Bu konu sonrası telif bağlantılarını izinsiz olarak çıkaran müşterilerin lisansları iptal edilecektir.
Aşağıdaki bağlantıdan gerekli bilgileri görebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz düzenlemeler sizin için uygun ise bizim için herhangi bir sorun yoktur. Biz standart yapımızı koruruz. ;)

Eline sağlık kardeşim.

Bana göre tasarimı bozmamak gerekiyor en iyi tasarım esas üreticisinin tasarımıdır.. Nasıl modifiyeye sokulmuş arabaların şekli bozuluyorsa aynen o şekilde... Üretilen ürüne dokunmamak gerekiyor. Lisans sahibi olduğum hiç bir ürüne de dokunmam. Oynamak istersem ayrı bir sunucum var oraya kurarım bir null yazılım orada el bombasının pimini çeker bırakırım... ?

Ama yine de bilgilendirme için teşekkürler kardeşim

Tema çok güzel farklı bir havaya sokmak değilde hoşuma giden yapmak istediğim şeyleri yapıyorum temada görünüm olarak bir değişim yapmadım eğer sorun oluyorsa silinebilir ve bende sitemde yaptığım değişikliği geri alabilirim. İzin istemeden yaptım tema yapımcısı sizsiniz bir saygısızlık olarak falan gözükmesin lütfen benim forumu açma sebebim temayla uğraşmak bir şeyler yapmaya çalışmak :) Ama dediğim gibi emeğinize saygısızlık yapmak istemem emeğinize sonsuz saygım var isteseniz hem konuyu silerim hemde kendi kullannış olduğum temayı eski haline getirebilirim.
Osman abiyi tanıyorsam onun adına konuşuyormuş gibi oluyorum ama hiç böyle şeylere takılacağını ve bunu saygısızlık olarak algılayacağını sanmıyorum.

Telif hakkı yazısını kaldırmak belirli bir bedel karşılığında xentr temalarında da mevcut yanılmıyorsam değil mi @@XenTR Osman abi?
Çoğu tema ve diğer ürünlerimizde bu seçenek mevcut. İzinsiz kaldırılmasına müsaade etmiyoruz. Ancak telif bağlantılarının kaldırılması için satın alınması gerekmektedir.

Osman abiyi tanıyorsam onun adına konuşuyormuş gibi oluyorum ama hiç böyle şeylere takılacağını ve bunu saygısızlık olarak algılayacağını sanmıyorum.
Benimde aklıma şimdi yazarken geldi valla hiç öyle düşünmemiştim yaptığı tema zaten kuşkusuz güzel kullanışlı bir tema ben zaten öyle değiştirilip modifiye ihtiyacı duymuyor. İnşallah öyle anlamamıştır.

Telif hakkı çok önemli bir konu insanlar sanki kendileri tasarlamış gibi telif hakkını kaldırıyorlar.. Xenforo forum yazılımının telif hakkı yazısı bile 300 dolar karşılığında kaldırılabiliyor... Telif hakkı yazısını kaldırmak belirli bir bedel karşılığında xentr temalarında da mevcut yanılmıyorsam değil mi XenTR Osman abi?

Sayın FarkHosting temayı nihayetinde aldınız ve bunu modifiye etme hakkına sahipsiniz. Bu konuda endişeniz olmasın. Kendinizi geliştirme çabalarınızı da taktir ediyorum. Önemli olan husus temanın üzerinde yapmış olduğunuz değişiklikler değildir. Temanın altında yer alan telif hakkı çıkarılmasın bu yeterlidir.

Bu konuda aslında bazı müşterilerimizin tasarımların altında yer alan telif bağlantılarını çıkardığını görmekteyiz. Zaten lisans sözleşmemizde bu konu açıkça belirtilmiştir. Bu bağlantıları kaldırmak lisansın iptaline neden olmaktadır.

Bu konuda da ayrıca bir konu açılacaktır. Bu konu sonrası telif bağlantılarını izinsiz olarak çıkaran müşterilerin lisansları iptal edilecektir.
Aşağıdaki bağlantıdan gerekli bilgileri görebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz düzenlemeler sizin için uygun ise bizim için herhangi bir sorun yoktur. Biz standart yapımızı koruruz. ;)
Tamamdır o zaman sorun yok teşekkürler :)

Quick Jump
2,617Konular
12,437Mesajlar
1,418Kullanıcılar
alemextraSon Üye
Geri