Yanıtlandı XenMake sitesinden alınan tema hk.

Yanıtlandı XenMake sitesinden alınan tema hk.
8
2K

PATRON

Licenced
Merhaba, öncelikle yeni siteniz, oluşumunuz hayırlı olsun. Benim xenmake.com üzerinden alınmış ücretli tema vardı.
Sanırım müşterilerinizi buraya aktarmadınız. Bizler ne olacağız parasını ödediğimiz tema ne olacak?

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Tamam xenforo.com üzerinden mesaj geçmişine baktım 1 yıl çok çabuk geçmiş süresi dolmuş.
Hakkım olmayanı verdiniz ama yine de hakkınızı helal ediniz.
Her hangi bir eksikliğim yok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Rica ederiz ne demek, sonuç olarak tüm kullanıcılarımıza yardımcı olabilmeyi bizde isteriz.
Ticari ürünlerde memnuniyet söz konusudur bizde bu memnuniyeti artırmak için daha verimli bir altyapı üzerinden hizmet vereceğiz.
Lisans takip sistemi, ürün izleme ve benzersiz ürün ID gibi bir çok süreç iyileştirmesi sisteme dahil edildi bunlar müşterilerimiz için.
Saygılar.
Merhaba, öncelikle yeni siteniz, oluşumunuz hayırlı olsun. Benim xenmake.com üzerinden alınmış ücretli tema vardı.
Sanırım müşterilerinizi buraya aktarmadınız. Bizler ne olacağız parasını ödediğimiz tema ne olacak?

Kayıtlarımıza bakarak sizlere dönüş yapacağız.
Sonuç itibari ile bir çok müşterimizin kayıtları aktarıldı bu konuda henüz olumsuz bir maduriyet yaşatmadık.
Eğer ki kullanıcılarımız şartlara ve koşullara uyuyorsa!

XDinc tarafıma xenmake.com domaini üzerinden şöyle bir mail geldi.

PATRON,

Your purchase 56C1B8DAF897 for product Innovate Light has expired.

You will be unable to download updates or receive support for the product until the purchase is renewed.

Ayrıca yazdığınız cümlelerden ne anlam çıkartmalıyım? Ben bu konuda mağdurum yeni siteye aktarılmamışım.
Ayrıca orada bir vurgu var "Şartlara ve koşullara uyuyorsa!" derken bu cümleyi şahsıma ait mi kurmaya çalışıyorsunuz?
Buraya aktarılmama sebebimin altında bir şey mi var yoksa veri eksikliğimi.
Açıklayıcı ve net olunuz. Zira bana bakabilirsiniz beni soru işaretine düşürdüğünüz şeyleri net olarak paylaşıyorum.

XDinc tarafıma xenmake.com domaini üzerinden şöyle bir mail geldi.

PATRON,

Your purchase 56C1B8DAF897 for product Innovate Light has expired.

You will be unable to download updates or receive support for the product until the purchase is renewed.

Doğrudur kayıtlarımızı kontrol ettik lisans süreniz dolmuş durumda fakat sadece yenileme ücreti ödeyerek lisans sürenizi uzatabilirsiniz.
Ek olarak şartlara ve koşullara kavramı genel olarak kullandığım bir cümle bir sıkıntı aramanıza gerek yok.
Mağduriyetinizi gidermek adına ne yapmamız gerek? Sitemizi buraya aktaralı 6 gün oldu size bir hafta ek süre tanımlayabiliriz.

XDinc
Benim lisans yenileme sürem 1 yıldı.
1 yıl doldu mu acaba?

Tamam xenforo .com üzerinden mesaj geçmişine baktım 1 yıl çok çabuk geçmiş süresi dolmuş.

Tamam xenforo .com üzerinden mesaj geçmişine baktım 1 yıl çok çabuk geçmiş süresi dolmuş.

Rica ederiz ne demek, sonuç olarak tüm kullanıcılarımıza yardımcı olabilmeyi bizde isteriz.
Ticari ürünlerde memnuniyet söz konusudur bizde bu memnuniyeti artırmak için daha verimli bir altyapı üzerinden hizmet vereceğiz.
Lisans takip sistemi, ürün izleme ve benzersiz ürün ID gibi bir çok süreç iyileştirmesi sisteme dahil edildi bunlar müşterilerimiz için.
Saygılar.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri