Xenforo Üyelik Rank Sorunu

Xenforo Üyelik Rank Sorunu
15
2K

ERSAN.NET

Licenced
SMS Confirmed
Xentr'de Gördüğünüz üzere rankım azalmış, 3 taneydi şuan 2 ye düşmüş, neden premium değiliz biz :D lisansımız var müşteriyiz ama premium değiliz. Bunun sorumlusunun XDinc olduğunu düşünüyorum :D şikayetçiyim.

edit: düzelmiş :D

Son düzenleme:
Lisans doğrulaması istediğinde rütbe'leri baştan veriyor premium rütbesini tekrar vermesi biraz uzun sürüyor :ROFLMAO:

doğrulama işi hiç işime gelmedi. xenforoya girmek felan zor oluyor. :D

Valla avize ahenkle dans ediyordu resmen ?
senin siteye girdim az önce en yukarda zargana avı var ona iri diyor bizim buraya gelsinde irisini gösterek :D onun yakaladığı iri zarganın boyu bizim yakaladığımzı zarganın kafası ediyo :D izliyorum hala videoyu. arkadaş yeni başlamış:D

silikon yemini göremedim biz canlı karadesle yakalıyoruz. balıklar yavru daha büyümemiş. onun 1kg 2kg larını gör :D halay çekiyor gelirken. biz baboşlar geldiğinde çelik takıyoruz:D

ersan bey sitenizde aşk partisi genel başkanı olduğunuz yazmakta bu parti yenimi kuruldu yoksa bizim mi haberimiz olmadı :ROFLMAO::LOL::LOL::LOL:

ersan bey sitenizde aşk partisi genel başkanı olduğunuz yazmakta bu parti yenimi kuruldu yoksa bizim mi haberimiz olmadı :ROFLMAO::LOL::LOL::LOL:
Ersan çeşitli parti ve ayin gruplarına başkanlık etmektedir. Kendisi çok renkli ve eğlenceli bir kişiliktir. Buradan açıklıyorum kendisinin başkanlık etmiş olduğu gruplar her hangi bir tehlike içermemektedir. Kedi medi kesmiyoruz yani ?

haha aynen siyasetten anlamadığım için kendi partimi kurdum :D ekmeğizin peşindeyiz:D
bunun haricinde partimizin müziği bile var. hayırdır yani bizim partiyi ne sandınız :D

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ersan çeşitli parti ve ayin gruplarına başkanlık etmektedir. Kendisi çok renkli ve eğlenceli bir kişiliktir. Buradan açıklıyorum kendisinin başkanlık etmiş olduğu gruplar her hangi bir tehlike içermemektedir. Kedi medi kesmiyoruz yani ?
koyuncuyuz biz ?
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
:D

NOT: biz kağıt kalem kullanmıyoruz sözlerimiz o anda geliyo :D yani deftere yazıp okumuyoruz :D spontene

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri