Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Xenforo Üyelik Rank Sorunu

ERSAN.NET

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Xentr'de Gördüğünüz üzere rankım azalmış, 3 taneydi şuan 2 ye düşmüş, neden premium değiliz biz :D lisansımız var müşteriyiz ama premium değiliz. Bunun sorumlusunun @Ovunc Dinc olduğunu düşünüyorum :D şikayetçiyim.

edit: düzelmiş :D

Son düzenleme:

HytaleTurkiye

We Are the Borg.
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
hytaleturkiye.com

İtibar Puanı:

Lisans doğrulaması istediğinde rütbe'leri baştan veriyor premium rütbesini tekrar vermesi biraz uzun sürüyor :ROFLMAO:

ERSAN.NET

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

doğrulama işi hiç işime gelmedi. xenforoya girmek felan zor oluyor. :D

ERSAN.NET

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Valla avize ahenkle dans ediyordu resmen 😃
senin siteye girdim az önce en yukarda zargana avı var ona iri diyor bizim buraya gelsinde irisini gösterek :D onun yakaladığı iri zarganın boyu bizim yakaladığımzı zarganın kafası ediyo :D izliyorum hala videoyu. arkadaş yeni başlamış:D

hasannakyuz

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com

İtibar Puanı:

senin siteye girdim az önce en yukarda zargana avı var ona iri diyor bizim buraya gelsinde irisini gösterek :D onun yakaladığı iri zarganın boyu bizim yakaladığımzı zarganın kafası ediyo :D izliyorum hala videoyu. arkadaş yeni başlamış:D
😂😂

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

silikon yemini göremedim biz canlı karadesle yakalıyoruz. balıklar yavru daha büyümemiş. onun 1kg 2kg larını gör :D halay çekiyor gelirken. biz baboşlar geldiğinde çelik takıyoruz:D
ersan bey sitenizde aşk partisi genel başkanı olduğunuz yazmakta bu parti yenimi kuruldu yoksa bizim mi haberimiz olmadı :ROFLMAO::LOL::LOL::LOL:

hasannakyuz

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com

İtibar Puanı:

ersan bey sitenizde aşk partisi genel başkanı olduğunuz yazmakta bu parti yenimi kuruldu yoksa bizim mi haberimiz olmadı :ROFLMAO::LOL::LOL::LOL:
Ersan çeşitli parti ve ayin gruplarına başkanlık etmektedir. Kendisi çok renkli ve eğlenceli bir kişiliktir. Buradan açıklıyorum kendisinin başkanlık etmiş olduğu gruplar her hangi bir tehlike içermemektedir. Kedi medi kesmiyoruz yani 😂

ERSAN.NET

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

haha aynen siyasetten anlamadığım için kendi partimi kurdum :D ekmeğizin peşindeyiz:D
bunun haricinde partimizin müziği bile var. hayırdır yani bizim partiyi ne sandınız :D

Ersan çeşitli parti ve ayin gruplarına başkanlık etmektedir. Kendisi çok renkli ve eğlenceli bir kişiliktir. Buradan açıklıyorum kendisinin başkanlık etmiş olduğu gruplar her hangi bir tehlike içermemektedir. Kedi medi kesmiyoruz yani 😂
koyuncuyuz biz 🤣
https://soundcloud.com/ersan-net%2Fersannet :D

NOT: biz kağıt kalem kullanmıyoruz sözlerimiz o anda geliyo :D yani deftere yazıp okumuyoruz :D spontene